TC Kimlik No sorgulamaya Adres bilgilerini ekleyebilirmiyiz

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Değerli Dostlar Selamlar,
Daha önce forumdan indirmiş olduğum TC Kimlik no doğrulama isimli bir dosyaya yeni uygulanan adres bilgilerini de eklemem gerekiyor. Yaşlılara verilen kart için ikâmetgah alıyorduk. Ancak bu işlemi yapabilirsek kimseden ilmühaber istemeyeceğiz. Adres bilgisinde sıkıntı olanlardan isteyeceğiz. Dosya ekte. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi, Sevgilerimi, Saygılarımı iletiyorum.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Değerli Dostlar,
Adres derken konunun farklı algılanmaması için nüfus sistemi "http://tuikapp.tuik.gov.tr/adreskimlik/adres.zul"
adresinde bilgileri açıklanmış olan adrese dayalı bilgi sistemine geçiyor.
Kastettiğim adres budur.
Dosyada lazım olan bilgiler de 1. mesajdaki ekteki dosyada belirtilmiştir.

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
o dediğiniz sitede sadece istanbul var, ysk da tüm seçmeler var. Nasıl yapılacağını bilmiyorum
ayrıca excel içinde iken kişinin tc kimlik nosunu girerek Adı/Soyadı/Baba Adı/Anne Adı/Doğum tarihi/Doğum yeri bilgilerini bu program nasıl dolduruyor ben beceremedim hata veriyor.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
Selamlar,
Ben de sistemin çalışmadığını sonradan farkettim. Önceden açıktı. Sanıyorum yeniden yapılandırma çalışmaları var.
o dediğiniz sitede sadece istanbul var, ysk da tüm seçmeler var. Nasıl yapılacağını bilmiyorum
ayrıca excel içinde iken kişinin tc kimlik nosunu girerek Adı/Soyadı/Baba Adı/Anne Adı/Doğum tarihi/Doğum yeri bilgilerini bu program nasıl dolduruyor ben beceremedim hata veriyor.

Excel Vers. ve Dili
ev: Ofis 2007- Win Xp
iş: Ofis 2010- Win Vista
valla ilave nasıl olur bilmiyorum ama ben adresimi tıkladıktan sonra evet doğrudur/yada hayır yanlıştır diyor.
yani benim beyanımı doğruluyor