Tekrarlanan Verİler

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2013 / İngilizce
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-04-2027
Bu Daha Önce SorulmuŞ Olabİlİr Ama Ben Bulamadim. Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm. Bİr Lİstem Var Bu Lİste Bİr Ay Boyunca Hangİ Pazarlama Sorumlusunun Hangİ GÜn Hangİ MÜŞterİlerİ Zİyaret EttİĞİnİ İÇerİyor. Benİm ÖĞrenmek İstedİĞİm Bİr Ay Boyunca Bİr Pazarlamaci KaÇ DeĞİŞİk MÜŞterİyİ Zİyaret EtmİŞ. Kisacasi Bİr Verİ Lİstede Tekrarlaniyorsa O Verİyİ Bİrden Fazla Saymayacak Bİr FormÜl İstİyorum.
TeŞekkÜr Ederİm

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Merhaba satyon. Konu ile ilgili bir dosya eklemende yarar var. Bu şekilde ne istediğin iyi anlaşılmıyor.

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-04-2027
Tekrarlanan Veriler

Örnek bir dosya ekledim. Bu dosyadaki listenin içinde aynı müşteri bir kaç kez ziyaret edilmiş olduğundan bir kaç kez yeralıyor. Ama ben hangi plasiyer tarafından kaç ziyaret yapıldığını değil kaç müşteri ziyaret edildiğini öğrenmek istiyorum. Benim için çok acil bir konu. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Örnek bir dosya ekledim. Bu dosyadaki listenin içinde aynı müşteri bir kaç kez ziyaret edilmiş olduğundan bir kaç kez yeralıyor. Ama ben hangi plasiyer tarafından kaç ziyaret yapıldığını değil kaç müşteri ziyaret edildiğini öğrenmek istiyorum. Benim için çok acil bir konu. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Dosyanız ekte.

..

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-04-2027
Tekrarlanan Veri

Teşekkür ederim ama bu benim istediğim şey değil. Bu tablo hangi müşterinin kaç kez ziyaret edildiğini gösteriyor. Ben ise bir plasiyerin kaç müşteriyi ziyaret ettiğini öğrenmek istiyorum. Tabi bunu yaparken bir müşteri 2-3 kez bile ziyaret edilmiş olsa 1 sayılacak. Bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.
Teşekkür ederim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Ekteki örnek dosyayı incelermisiniz. Umarım faydası olur.

SATYON

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
21-04-2027
TeŞekkÜr Ederİm.