Teşekkürler excel.web.tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Ã?zgürlükçü, sabırlı, iyi niyetli, misafirperver ,kibar, barışçıl, saygılı, lider, demokratik, eleştirmeyi bilen ve eleştirilmeye dayanabilen, dürüst bir yönetimle ; iyi teknik altyapılı, sürekli gelişen, eğlenceli, huzurlu bir ortam, kıskanç kişiliklerin ve çatışmaların olmamasından (sapmalar sizin suçunuz değil) dolayı forumunuza katıldığım için mutluyum.

İyiki varsınız. :arkadas:

Bu ne yaa??? sözlükte ne kadar cümle varsa yazmışsın :). ee ben site yöneticisi olsam bu kadar şeyden sonra jaleyi moderatör yapardım.

Hayat tecrübem said that:
bir bayan birine bu kadar övgüde bulunuyorsa kesin altında bir bit yeniği vardır, hele birde iyiki varsın diyosa, bir an önce mekanı terketmekte fayda vardır derim :hiho: :hiho: :hiho:
(her ne kadar kendisi bana özel mesajda bayan olmadığı söylemiş olsada :p, @jale monitörün başından salak gibi mi görünüyorum sence)

ayrıca noluyor bu sitede ya, tartışmalar, birbirine laf yetiştirmeler falan. Huuuu birazda excele baksak diyorum. Þu laf sokmaktaki hünerinizi excel içinde kullansanız hani.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
eXpert' Alıntı:
Bu ne yaa??? sözlükte ne kadar cümle varsa yazmışsın :). .
Sözlüklerde cümle olmaz sözcük(kelime) olur beyefendi.Daha ikisinin arasındaki farkı bilmiyorsun .
ee ben site yöneticisi olsam bu kadar şeyden sonra jaleyi moderatör yapardım..
İyiki bu sitenin yöneticisi değilsin.
bir bayan birine bu kadar övgüde bulunuyorsa kesin altında bir bit yeniği vardır, hele birde iyiki varsın diyosa, bir an önce mekanı terketmekte fayda vardır derim :hiho: :hiho: :hiho: .
Güle güle yolun açık olsun.
(her ne kadar kendisi bana özel mesajda bayan olmadığı söylemiş olsada :p, @jale monitörün başından salak gibi mi görünüyorum sence).
Evet .
ayrıca noluyor bu sitede ya, tartışmalar, birbirine laf yetiştirmeler falan. Huuuu birazda excele baksak diyorum.
Ã?nce siz hünerlerinizi gösterin bakalım.Accesse buyrun.
Þu laf sokmaktaki hünerinizi excel içinde kullansanız hani).
Kim üstüne alınıyorsa lafım onun olsun. :hiho: :hiho:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
eXpert' Alıntı:
bir bayan birine
Sayın? Expert,
bayan birine değil, bir yere söylüyor bunları www.excel.web.tr ye. Dikkatli okuyun.

eXpert' Alıntı:
bir an önce mekanı terketmekte fayda vardır derim :hiho: :hiho: :hiho:
Buna gerek kalmayacak. Bir sonraki ukala mesajınızda ben sizi atacağım.
Buda size uyarı.

eXpert' Alıntı:
ayrıca noluyor bu sitede ya, tartışmalar, birbirine laf yetiştirmeler falan. Huuuu birazda excele baksak diyorum. Þu laf sokmaktaki hünerinizi excel içinde kullansanız hani.
Sizin gibilerle uğraşmaktan çok şükür exceli unutturdunuz bize. Kayıt olduğunuzdan beri 17 mesajınız var, bana sayarmısınız kaç tanesi Excel ile ilgili.

Bu uyarılarımı dikkate alın, yada sizin gibilerle daha fazla uğraşmak niyetinde değilim haberiniz olsun.

jale' Alıntı:
Ã?nce siz hünerlerinizi gösterin bakalım.Accesse buyrun.
aaa ben sitenin adı EXCEL.web.tr zannediyordum :hiho: ,
mekan Excel, ve size tavsiyem böyle bir kapışmaya girmeyin, pişman olursunuz hani :p.

hüseyin bak bakalım, son 10 mesajtaki sadece 2 sorudan birini kim cevaplamış. soru vardıda biz mi cevaplamadık :p.

NE BU ÞİMDİ JALEYİ KORUYORSUN SEN. O BENİ Ã?ZEL MESAJTA AKLINCA SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIÞTI. YANINA BIRAKACAK DEÐİLDİM HERALDE.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
eXpert' Alıntı:
aaa ben sitenin adı EXCEL.web.tr zannediyordum :hiho: ,
mekan Excel, ve size tavsiyem böyle bir kapışmaya girmeyin, pişman olursunuz hani :p.

hüseyin bak bakalım,
Bir de tehdit. Yazık.
Sizler bu işlerden ne zevk alıyorsunuz bilmiyorum.
Birileri birşeyler yapmak isterken bunu sabote edeceğinize gidin kendiniz daha iyisini yapın.

Sizi eXpert olarak banlıyorum.
Başka hangi isimde gelirseniz tekrar banlayacağım
Görüşmemek üzere.

jale kardes, bazilari gibi, 1500 satir aslinda icerigi sadece kufur olan ama en sonuna bir cumle eklenince 1500 satir kufur olmaktan cikip melek gorunumu veren bir entry yazmistim.

sonra dusundum, bunlara degmez.

bunlar dombili,
bunlar onun bunun usagi,
inanin siz bunlardan daha erkeksiniz.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
ALPEN' Alıntı:
jale kardes, bazilari gibi, 1500 satir aslinda icerigi sadece kufur olan ama en sonuna bir cumle eklenince 1500 satir kufur olmaktan cikip melek gorunumu veren bir entry yazmistim.

sonra dusundum, bunlara degmez.

bunlar dombili,
bunlar onun bunun usagi,
inanin siz bunlardan daha erkeksiniz.
@ALPEN :

Bu şekilde üstü kapalı konuşarak ne ima etmeye çalışıyorsunuz.

Siz onlardan daha erkeksiniz dediğin Jale kadar erkek ol bari de kime ONUN BUNUN diye konuştuğunu açık açık söyle. Bunu yapmazsan eğer Jale kadar bile erkek değilsin.

eXpert denilen adamı tanımam. Tanımak da istemem, beni de ilgilendirmez.

Tek istediğim ONUN BUNUN diye kastettiğin kimdir, nedir. ? .

G

Guest

Misafir
Selam Etem Bey

Böyle siteye gelerek olmadık şeyler yazarak bariz hakaret eden kişilere yapılan eleştiriyi sizin üzerinize almanıza gerek olmadığını düşünüyorum.Bu eleştiri sadece bu siteye gelerek huzursuzluk çıkartmaya çalışan breylere yazılmış bir eleştiri olarak açık gözüküyor.

Türker bey,

Sitenize tek bir laf etmedim. Etmem zaten niye edeyim, bir Hard Disk in üzerindeki birkaç 1 ve birkaç 0 ile benim ne alıp veremediğim olur ki?

Sizlere de birşey demiyorum.

Üzerime alınmamam için o adamın ne demek istediğini açık açık yazması gerekir.

eXpert kimdir bilmem, bariz hakaret mi etmiş ilgilenmem.

Fakat kendine ALPEN diyen kişi burada hakaretini eXpert e yapmıyor. Ã?yle olsa ne ala. eXpert in hakkını ben mi savunacağım, banane, gelsin hakkı varsa kendi savunsun. Yahut atıldı ise de yine banane.

Sizler olaya nasıl bakıyorsunuz bilemiyorum ama buradaki hakaretin eXpert ile alakası dahi olmadığını nasıl göremiyorsunuz onu bir türlü anlayamıyorum.

Tekrar ediyorum : Tek isteğim var ONUN BUNUN dediğin kim? Söyle ALPEN.....

G

Guest

Misafir
Sayı Etmen Bey

Benim düşüncem bardağın dolu tarafından bakmak lazım benim hakkımda birçok yerde hiç aklımdan geçmeyen hiç düşünemediğim şeyler hakkında yeterince yargılandım hoş tartışmalara istemeden konu oldum.Ama bardağın dolu tarafını gördüm hep umarım sizde boş tarafına takılıp kalmazsınız.Olaylara ve konulara bakarken dolu tarafını görmeye çalışın herşey bakış açısı

YETER ARTIK, AHLAK SINIRLARINI İYİCE AÞTINIZ. AYRICA BU SİTE YÃ?NETİCİLERİ BU KİÞİLERE ÇANAK TUTMAKTAN BAÞKA BİRÞEY YAPMIYOR SANIRIM.

@ALPEN, SEN KİMSİN YA, SEN NE ZAMAN ADAM OLDUN BİRİLERİNE LAF SÃ?YLEYECEK KONUMA GELDİN. RAİDERA, IVANA, JALEYE YALAKALIK YAPMAKTAN BAÞKA BİR İÞİN YOK MU SENİN.

@RAİDER, HALUK ABİ DERDİK SANA, AMA ARTIK BU EDEPSİZLERLE BİR OLDUÐUN İÇİN SANADA ZERRE KADAR SAYGIM KALMADI.

@JALE, NE O BİZİM SİTEDE BİZLERDEN BULAMADIÐIN YALAKALIÐI BURADA BULDUÐUN İÇİN ÇOKMUTLU OLDUN HERALDE.

@HÜSEYİN, BU OLAYLARA ENGEL OLMAK YERİNE, ÇANAK TUTTUN, SONUÇLARINA KATLANACAKSIN ARTIK.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,
Forumumuz işgal altındadır.
Bu insanlar kendi sitelerinde yazdılar yazdılar, tepki vermedik. Hevesleri kursağında kaldı. Dayanamayıp buraya akın ettiler.

Tehditlerle bir yere varamazsınız.
Daha öncede söyledim. Yine tekrarlıyorum.
Bu seviyesiz mesajlara yanıt verme gereği görmüyorum, ancak artık tahammül etmeyede niyetim.
Bu şekilde foruma gelip hakaret, tehdit eden herkesi banlayacağım.

Boşuna uğraşmayın başka hiç bir platformda sizinle aynı seviyeye inmeye niyetim.

Türker' Alıntı:
Sayı Etmen Bey

Benim düşüncem bardağın dolu tarafından bakmak lazım benim hakkımda birçok yerde hiç aklımdan geçmeyen hiç düşünemediğim şeyler hakkında yeterince yargılandım hoş tartışmalara istemeden konu oldum.Ama bardağın dolu tarafını gördüm hep umarım sizde boş tarafına takılıp kalmazsınız.Olaylara ve konulara bakarken dolu tarafını görmeye çalışın herşey bakış açısı
Bakın şimdi beni iyi dinleyin / okuyun.

İsmimi yanlış yazmaya devam edebilirsiniz, iki denemede olmadı 3.sünde olmazsa canınız sağolsun.

Ã?ncelikle konu ile ilgilenen herkes şu mesajları okusun http://www.office.gen.tr/forum/viewtopic.php?p=10561#10561

Herkes okumuştur mutlaka ama okumayanlar var ise onlar da okusun.

Artık ok yaydan çıkmıştır bunu bilin. Bu yayı geren ALPEN dir. Buna engel olmayarak, hatta çanak tutarak SİZ FORUM YÃ?NETİCİLERİ DE NE YAZIK Kİ YAY OLUYORSUNUZ.

Sn Türker :

Siz hiç birşey bilmiyorsunuz. O yüzden bu konularda yorum yapmayınız. Biz o bardağın dolu tarafına çok baktık. Ancak bize yapılanlar artık o bardakta su falan bırakmadı.

Sizinle bir alıp veremediğim yok. Ancak bu adamlara alet oluyorsunuz, onları durduk yere savunuyorsunuz o yüzden üzülüyorum. Değmez.

Yahu bu alpen denen adamın eli ayağı yok mu. Nasıl yazmışsa o mesajları gelsin burada cevabını da versin. Neden yok ortalarda. Siz neden bu adamı savunuyorsunuz.

Daha yazacak çok şey var, ama hatırlatıyorum : BEN ALPEN İN CEVABINI BEKLİYORUM....... Size diyecek başka birşeyim yok.

Linkteki yazıları okuyun. Ve bu son cümlemden anlaması gerekenler kendiler anlarlar gereksiz yere kimse üstüne alınıp laf etmesin :

KİMSE BUNUN Ã?NÜNE GEÇEMEYECEK.....

Hüseyin' Alıntı:
Arkadaşlar,
Forumumuz işgal altındadır.
Bu insanlar kendi sitelerinde yazdılar yazdılar, tepki vermedik. Hevesleri kursağında kaldı. Dayanamayıp buraya akın ettiler.

Tehditlerle bir yere varamazsınız.
Daha öncede söyledim. Yine tekrarlıyorum.
Bu seviyesiz mesajlara yanıt verme gereği görmüyorum, ancak artık tahammül etmeyede niyetim.
Bu şekilde foruma gelip hakaret, tehdit eden herkesi banlayacağım.

Boşuna uğraşmayın başka hiç bir platformda sizinle aynı seviyeye inmeye niyetim.
Hüseyin efendi :

Senin siten saldırı altındadır bu doğru, ancak senin peşinden gezdiğin kişiler tarafından yapılıyor bu saldırı. Sen seni sömürenlere çanak tutuyorsun.

Kimsenin adresi yurdu belli değil ki, kimi muhattap alacağız, tabi ki burada yazacağız. Sen kendi koynundaki yılanları savunmaya devam et bakalım.

Senin de niyetin elbet çıkar ortaya. Anlarız.

HİÇ Mİ AKLINIZ YOK HALA BUNLARI SÃ?YLEYEBİLİYORSUNUZ.

NEDEN HALA ALPEN CEVAP VERMİYOR? SİZ NEYİ SAVUNUYORSUNUZ HALA?

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Ethem Babiloğlu banlanmıştır.

Forumdaki durumu istemeyerekte olsa izlemek zorunda kalan arkadaşlara tavsiyem Ethem Beyin verdiği linki iyi okusunlar, verdiği mesajın üstündekileride okuyun. Okuyunki kimin seviyesi nerelerde fikriniz olsun.
Benim bir şey yazmamam zaten gerek kalmadı, çünkü maskelerini indirdiler.

G

Guest

Misafir
Merhaba Ethem Bey

Bu olayın bukadar büyütmekte neden ısrar ediyorsunuz sorununuz kişilerle ise onlara farklı şekilde ulaşmaya çalışın burası sizin kendinizi tatmin edeceğiniz bir alan değil.Umarım bizim gösterdiğimiz anlayışı gösterir ve bir daha olumsuz bir yazı yazmazsınız.Ayırca isminiz için üzgünüm dikkatsizlikten kaynaklanan bir hata.

E hadi cevap yazayım da ben de banlanayım.

E be kardeşim Türker,
Site adminin adamı banladığını söylüyor sen ise adama atfen bir şeyler söylüyorsun.

Afedersiniz ama şunusorayım. Site yöneticileri olarak kaç yaşlarınızdasınız cidden merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...