textboxlara haftanın günleri

ekteki userform üzerinde haftanın günleri bulunmaktadır. Ekim ayının 1'i Cumartesiye gelmektedir. Ben Cumartesi commond butonuna bastığımda Ekim ayının tatil günlerini Textbox1'den itibaren hangi textboxa denkgeliyorsa kilitleyip yani bilgi girişine izin vermeyip, siyaha boyaması için acilen koda ihtiyacım var. Yardımcı olancak üstadlara şimdiden teşekkürler

butonlar yinde eklenmemiş sayın hocam levntm cumartesi ve pazar butonları vargibi farzederseniz memnun olurum

butonların eklenmiş hali ekteki dosyada. sayın levntm hocam,"butonlar yinde eklenmemiş sayın hocam levntm cumartesi ve pazar butonları vargibi farzederseniz memnun olurum" mesajı içinde özür dilerim. saygısızlık yapmak istemidim

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Ekte bir örnek hazırladım inceleyin.

leventm hocam çok teşekkür ederim. ellerinize sağlık. bir de haftanın ilk günü için diyelim ki Pazartesi butonuna bastığımızda (salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günlerinin butonlarıda olabilir) cumartesi ve pazar günlerini textboxlarda mavi yapıp kilitleyebilirmi. diğer günler butonları içinde hep aynı olması gerekiyor.

leventm hocam çok teşekkür ederim. ellerinize sağlık. bir de haftanın ilk günü için diyelim ki Pazartesi butonuna bastığımızda (salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günlerinin butonlarıda olabilir) cumartesi ve pazar günlerini textboxlarda mavi yapıp kilitleyebilirmi. diğer günler butonları içinde hep aynı olması gerekiyor.
Leventm Hocam bu konuda yardımlarınızı bekliyorum