Trafik Tescil Programı v3.0(Bol Örnek)

Excel Vers. ve Dili
Ofice 2007 Tr
NetteTek,
başlangıçta Subscript out of range hatası veriyor fakat çalışıyor. Yalnız aşağı kaydırma yapmadı bende geçen hafta bir araç için üç adet ek1 doldurdum çıktısını aldım ve teslim ettim herhangi bir sorun olmadı.
iki farklı yerde programı denedim. ikisinde de Canon Laser yazıcı var ikisinde de sayfa aşağı doğru yarım santim kayıyor. Kenar boşluğu ile oynayabilirsek süper olacak

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise
arkadaşlar yazcı marka ve modeline göre yazdırma alanlarında kaydırmalar olabilir..ben raporları hazırlarken hp 1020 kullandım..programı tasarım modunda açarak rapor tasarımından istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
Hocam öncelikle emeğinizden dolayı teşekkür ederiz. Bu Programı Office 2007 ile hiç açamadık. Office 2003 ile de açılışta
9. Subscript out of range hatası veriyor yazdırırken 0,5 - 1cm aşağı kaydırıyor bu sorunu nasıl çözeriz
bu hatanın sebebi haber barının bağlantısındaki siteden veri aktaramamasından kaynaklanır..programın çalışmasını etkilemez tamam deyip geçebilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
ek-1 formu

Sayın perişanoğlu trafik tescil formunda hp 1018 den çıktı alırken sağ ve sol ayarı tamam gibi ama alt üst ayarını tutturamadım yaklaşık bi satır aşağı yazıyor yani markası kısmına gelmesi gereken yazı tipi kısmında yer alıyor bunu bir türlü ayarlayamadım yardımcı olursanız memnun olurum. bide açılırken shift tuşuna basılı tutup tasarım modunda açabilirsiniz demişsiniz ama olmuyor yada ben açamıyorum ilk program logosuna fare ile çift tıklarken mi yoksa şifre ve parolayı yazarken mi? Bu arada emeğinize sağlık toprağınız yardımlarınızı bekliyor

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Yeni Tip Ek-1

Sayın Perişanoğlu Bu yaptığınız ek-1 için yazıcı ayarlarını nasıl yapabileceğimizi söyleyebilir misiniz uğraştım ama yeni ek-1 e tam olarak oturmuyor belirgin kaymalar var lütfen yardımcı olun. cevaplarınızı bekliyorum

Excel Vers. ve Dili
Arkadaşlar yorumlarınız ışığında programda gerekli değişiklikleri yaptım...Artık dahada değiştirelecek birşey kalmadığını düşünüyorum..Programın Final sürümü yeni konudan devam edecektir...Oradaki açıklamaları dikkatlice okursanız sanırım programın kullanımında sorun yaşamazsınız..

Buradan Devam:
http://www.excel.web.tr/f58/trafik-tescil-program-final-t70365.html