txt dosyasından düzenli veri almak?

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Pdf dosyasını txt olarak kaydetmede bir ptoblem yok. Bunun için ABBYY PDF TRANSFORMER programını öneririm. Hatasız olarak PDF'den txt, doc, xls, html veya rtf olarak convert edebilirsin. Ben txt olarak kaydetmeyi denedim. Eğer aynı programla denediysen -büyük ihtimal öyle- sağ taraftaki ayarlardan pdf dökümanının dilini english değil Türkçe yapmalısınız. Aynı şekilde processing mode bölümünden de normal değil "Process PDF as image" seçili olsun. Dosya çıkışı olarak excel veya txt seçebilirsiniz. Seçim size kalmış.

Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
sayın demiral acrobat reader 8.0 onu kullanıyorum ve dosya menüsünden farklı kaydet deyip txt olarak kaydediyorum bu prg. veya başka bişi kullanmadım
worde çevirmek için pdftoword 3.0 kullanıyorum iyi yani

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Israr ediyorum ki ABBYY süper. Mutlaka denemelisin. Ama bence şimdi bana bahsettiğin pdf'yi ekle veya mail at. Ben hemen deneyeyim. Şu anda online durumdasın.

Excel Vers. ve Dili
MS Office 2010 Pro Türkçe
Evet ben de ABBYY Fine Reader ı kullanandım. OCR uygulaması, yani resimden harfleri tanıyor. Cidden de süper.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Sayın modalı. Bu biraz daha kapsamlı bir uygulama. ABBYY Fine Reader gibi değil. Süper birşey. Aslında aynı OCR motorunu kullanıyor. Pdf' e çevirmek için klasik yazıcı mantığı üzerinden yazıcıya gönderilen her şeyi Pdf uyapabiliyor. Bunun yanında aslı işi Pdf dosyalarını .doc, .xls, .txt, .html, .rtf olarak çevirmek. Ben size 1 pdf dosyası ve ondan convert edilmiş doc, xls, html, trf ve txt dosyaları gönderiyorum. İnceleyin.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2002
teşekkürler sayın demiral ve modalı hocalarım..