Userform üzerinden veri girişi...

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Evet, değerli arkadaşlarım,
Yardımlarınızı bekliyorum. Açıklama ve ek dosya bir önceki msj'da. Teşekkürler...

S

Skorpiyon

Misafir
Sayın leumruk,

Şu an vaktim pek müsait değil. Müsait bir zamanda (benden önce davranan çıkmaz ise) yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada dosyanızda bahsettiğiniz 1. soruyu pek anlayamadım. Biraz daha detaylı anlatabilir misiniz.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Tabiki açıklarım,
tablo oluştur kutucuğuna mesela 10 yazıp tıkladığımızda excelde 10 tablo oluşuyor. 100 yazarsak 100 tablo oluşuyor. Ben ise Mesela, 10 tablo, 20 tablo, 30 tablo seçenekleri olsun bunlardan birine tıkladığımda belirtilen sayı kadar tablo oluşturmasını istiyorum. Yani 25 yazdığımda tablo oluşmasın. Seçenek sınırlı olsun üstte belirttiğim gibi 3 başlık olsun tıkladığımızda tıkladığımız başlıkta belirtilen sayı kadar tablo oluştursun.

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Değerli hocam çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel olmuş. Biçimlendirme konusuna bakacağınızı yazmışsınız. Eğer çözüm bulabilirseniz bu başlığa atar mısınız? Ben arada sırada bu başlığa bakarım. Biçimlendirmeyi halledebilirseniz, biçimlendirdikten sonra excele aktarırken biçimlendirilmiş şekliyle aktarmasını sağlayabilirseniz çok daha iyi olacak.
Tekrar teşekkür ederim, elleriniz dert görmesin...
Görüşmek üzere...

S

Skorpiyon

Misafir
Rica ederim. Şu aralar evde boya badana işleri ile uğraşıyorum. Ara dinlenmelerde 5-10 dk. buraya uğrayıp çıkıyorum. Müsait bir zamanda birşeyler yapmaya çalışırım. Ama söz vermiyorum. Bilginize...

leumruk

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2013 tr
Canınız sağolsun, epey yardımcı oldunuz. Programımın userform kısmını sayenizde hemen hemen hallettim. Kalan kısmına elbette yardımcı olan birileri çıkacaktır.
Bu arada kolay gelsin... Badana yapmak gerçekten çok yorucu bir iş.
Diğer uzman arkadaşlarım, bu konuda Şaban hocam, sağolsun çok emek sarfetti. Kalan kısmına yardımcı olursanız çok memnun olurum. Ne demişler bir elin nesi var, iki elin sesi var...