Çözüldü Userform'da İşlem Yapma

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 , Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-02-2020
Userform'da çalıştığım bir dosyada çok az şey eksik kaldı yardımlarınızı bekliyorum. ^_^

(TextBox1) e yazılan sayının her kaydedilişten sonra tekrar açıldığında en son kaydedilen sayıya 1 eklemesi gerekiyor. (TextBox1) de yazan sayıya göre diğer bütün işlemler görüşmeler sayfasında satırı değiştirecek. Örneğin (TextBox1) de 5 yazıyorsa diğer bütün yazılanlar Görüşmeler sayfasında 9. satıra yazılacak. ve kaydedildikten sonra tekrar userform açıldığında (TextBox1) de otomatik olarak 6 yazıyor olacak.

Örnek Dosyaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba
"Private Sub Userform_Initialize()" başlığı altındaki kodları aşağıdaki gibi değiştirerek deneyin.
Kod:
Private Sub Userform_Initialize()
For Each Sayfa In ThisWorkbook.Worksheets
        If Sayfa.Name <> "Sayfa1" Then
            ComboBox2.AddItem Sayfa.Name
        End If
    Next
    ComboBox2.RowSource = "DATA!F2:F" & Sheets("DATA").Cells(Rows.Count, "F").End(xlUp).Row
            ComboBox1.AddItem Sayfa.Name
        End If
    Next
    ComboBox1.RowSource = "DATA!J14:J" & Sheets("DATA").Cells(Rows.Count, "J").End(xlUp).Row
            ComboBox3.AddItem Sayfa.Name
        End If
    Next
    ComboBox3.RowSource = "DATA!E1:E" & Sheets("DATA").Cells(Rows.Count, "E").End(xlUp).Row

Set S1 = Sheets("GÖRÜŞMELER")
  n = S1.Cells(Rows.Count, 1).End(3).Row
x = 4
Do
x = x + 1
If IsNumeric(S1.Cells(x, 1).Value) = True And WorksheetFunction.CountA(S1.Range("B" & x & ":J" & x)) = 0 Then
TextBox1 = S1.Cells(x, 1)
If IsNumeric(TextBox1.Value) = True Then Exit Do
End If
Loop While x <> n
End Sub
sayın hocam kusura bakma bu sorunu bi türlü çözemedim sadece userform her açıldığında TextBox1'in 1 artmasını sağlayan kodu paylaşabilir misiniz dosyama uyarlamaya çalışayım. Çok denedim ama kodlarla oynayarak yapamadım. Şimdiden teşekkür ederim.