userformla faklı tablardan bilgi çekme

Excel Vers. ve Dili
ver:2003 dil:ing
merhaba arkadaşlar,
formdan aldığım bir kodu dosyama uyarlamaya kalktım ama hata verdi ekte gönderidim dosyada a tabındaki userform ile a tabındaki c sutununu( sipariş nosunu) sayaç olarak alıp a ve e tablarından verileri çekmek istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
sadeleştirme

arkadaşlar
konuyu daha da sadeleştirmek adına yukarda eklenti olan dosyada b tabındaki c sutunu nu bir kriter olarak almasını (sipariş no) bu kritere göre siparişinh ilk tarihini başlama tarihi son tarihinide bitiş tarihi olarak almasını apre başlama ve bitiş tarihi olarakda her sipariş satırının q ve r sutunlarındaki verileri almasını istiyorum bunun için işe yarayacağını düşündüğüm bir makroyu formdan bulmuştum ancak hata verdi bir yol gösterebilirseniz çok sevinirim

Excel Vers. ve Dili
yeni dosya

arkadaşlar,

hala işin içinden çıkamamış olmamdan ötürü konun uzmanı arkadaşlarım yardımlarını esirgemezlerse çok sevineceğim ekte gönderdiğim dosyanın b tabının c sutunundaki sipariş nolarına göre siparişin başladığı ilk satırdaki tarihi başlangıç tarihi olarak almasını son tarihide bitiş tarihi olarak almasını birde yine b tabındaki apre başlangıç ve bitiş tarihlerini almasını yapmaya çalıştım ama beceremedim sayın herduger in başka bir dosya için yapmış olduğu makroyu kullanmayı denedim ama bi yerde hata verdi bu iki sorunumu giderebilirseniz ben o makro üzerinde kendi istediğim formatı geliştirebileceğim şimdiden ilgilenen arkadaşlarıma çok t5eşekkür ediyorum