vba project Password nasıl çözülür ?

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007 türkçe
arkadaşlar www.memurlar.net te ihale proğramı yayınlanmış ben indirdim güzel amma velakin vba kodla görünmüyor çünkü kodları açmaya çalışınca vba project pasword diye bir şifre ekranı geliyor bunu aşmak veya kırmak mümkünmü hangi proğram ile kırılır veya eklenti şeklinde bu şekil şifreleri kırabilecek bir .xla varmı yapılabilirmi. Zaman zaman özellikle excel ile uğraşanlar için böyle çok güzel uygulamalar olmasına karşın şifreli oluyor buda insanı üzüyor arkadaşlar bu ve bunun gibi vba project password şifresini çözebilecek çözümlerinizi bekliyorum . http://www.memurlar.net/common/documents/1650/ihale.zip buradan inceleyebilirsiniz proğramı . ayrıca VBA pASSWORD BYPASSER diye bir proğram indirdim hiç bir işe yaramadı. sayğılar

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
132 mesajınız olmuş bu sitede ve hâlâ böyle şeylerin bu sitede konuşmadığını anlamamışsınız.

Excel Vers. ve Dili
ofis 2007 türkçe
ben bu siteden çok şey öğrendim gerçekten bilgim arttı sizlerin sayesinde ,ama ben 132 mesajla vba project şifresinin nasıl aşılabileceğinin yasak olduğunu öğrenememişim siz ise 3370 mesaj ile daha güzel bir üslup ile anlatmayı öğrenememişsiniz (burada öğrenilmek istenen daha çok hackırlık , birilerinin şifresini kırmak falan değil,bunun olup olmadığı veya böyle bir şeyin mümkün olup olmadığıdır. ben gündüz güzel bir sayfa elime geçti ve onunda kodları kapalı olduğunu görünce merakımı sizlerle paylaşmak istemiştim. bunun öğrenilecek ne tarafı var veya 132 mesaj ile öğrenilecek ne tarafı var .

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
böyle bir üslubun kime faydası var?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
ben bu siteden çok şey öğrendim gerçekten bilgim arttı sizlerin sayesinde ,ama ben 132 mesajla vba project şifresinin nasıl aşılabileceğinin yasak olduğunu öğrenememişim siz ise 3370 mesaj ile daha güzel bir üslup ile anlatmayı öğrenememişsiniz (burada öğrenilmek istenen daha çok hackırlık , birilerinin şifresini kırmak falan değil,bunun olup olmadığı veya böyle bir şeyin mümkün olup olmadığıdır. ben gündüz güzel bir sayfa elime geçti ve onunda kodları kapalı olduğunu görünce merakımı sizlerle paylaşmak istemiştim. bunun öğrenilecek ne tarafı var veya 132 mesaj ile öğrenilecek ne tarafı var .
Sayın Feraset045;

Necdet bey, bu sitedeki gerek üslup ve gerekse paylaşım ve yardımcılığıyla ün salmış, belli başlı takdir edilecek excel üstatlarımızdan biridir.

Kendisine haksızlık yapmayınız.