Veri Göndermek

Mikdad

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
365 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-10-2026
Selamun Aleykum Dostlarım,

Dokumler ve Gündem diye iki adet sayfam var

Dokumler sayfasında b2, hücresinde üye adı c2 hücresinde ünvanı var .
Gündem sayfasında ise C5 hücresi üye adı, c6 hücresinde ise ünvanı var.
Benim Yapmak istediğim şey şu
Dökümler sayfasında ilk ismin karşısındaki Gönder e tıkladığım zaman b2 Hüseyin TEKİN İ Gündem deki C5 e c2 deki Kaymakam ı ise Gündem deki C6 ya aktarıp Gündem sayfasını açmasını istiyorum.
Dokumler sayfasında kaç isim olursa olsun hepsinin karşısına tıkladığımda yine aynı şekilde Gündem sayfasında gerekli alanı dolduracak şekilde nasıl yapıbiliriz acaba

Ekli dosyalar

Mikdad

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
365 Türkçe
26-10-2026
Allah razı Olsun Hocam Yüreniğinize Sağlık.
Son olarak Bu sayfada bir filtreleme yanı sorguya ihtiyacım var. ek dosyaya baktığınızda , sorgula ya tıklandığı zaman Gündem Sayfasında PER sutununu filtreleyip adı soyadı kısmına yine personel adını getirecek. bunu yapmak mümkün mü acaba

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
08-06-2027
Merhaba

Müsait olunca bakayım.

Selamlar...

kulomer46

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Professional Plus 2021 - Türkçe
08-06-2027
Allah razı Olsun Hocam Yüreniğinize Sağlık.
Son olarak Bu sayfada bir filtreleme yanı sorguya ihtiyacım var. ek dosyaya baktığınızda , sorgula ya tıklandığı zaman Gündem Sayfasında PER sutununu filtreleyip adı soyadı kısmına yine personel adını getirecek. bunu yapmak mümkün mü acaba
Talebinizi tam anlamadım. adı soyadı kısmına yine personel adını nerede hangi sayfada getirecek.

...

Mikdad

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
365 Türkçe
26-10-2026
Talebinizi tam anlamadım. adı soyadı kısmına yine personel adını nerede hangi sayfada getirecek.

...
hocam sizin ilk yaptığınızdan hiç bir farkı yok sadece gündem sayfasında g sutununda bulunan PER kısmını sorgulayacak. yani
A.K. nın karşısındaki Sorgulayı tıkladığımda Adı Soyadı: Ahmet KURNAZ , Ünvanı KISMINA personel Yazacak ve gündem sayfasında A.K. olan personele ait bilgileri getirecek.