veri süz ve kopyalama

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Türkçe
çok satırlı bir tabloda veri süz işleminden sonra süzülen verileri kopyalayıp başka bir alana yapıştırmak istediğimde, süzdürülen verileri kopyalayıp o boş alana yapıştırdığımda veri süzden sonraki görünen liste değilde gizlenen verilerde yapıştırılıyor ben sadece veri süzden sonraki ekrandaki kalan görüntüyü kopyalayıp yapıştırmak istiyorum, veri süz işlemi sonucu istemediğim verilerin de bu yapıştırılacak alana gelmesini istemiyorum, bunu nasıl halledebilirim.
biliyorum ifade-i meram en iyi dosya ekleme vasıtasıyla olur ama bu konu biraz daha metinsel açıklama gerektirdiği için bu şekilde verdim,

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
kopyalama işlemini yaptıkdan sonra hedef hücrede sağ tıklayıp özel yapıştır-değerleri seçiyorsun bu şekilde sadece süzülen veriler kopyalanıp yapıştırılıyor.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Türkçe
kopyalama işlemini yaptıkdan sonra hedef hücrede sağ tıklayıp özel yapıştır-değerleri seçiyorsun bu şekilde sadece süzülen veriler kopyalanıp yapıştırılıyor.
onu denedim olmadı, para birimi olan bir sütunda veri süzden 0,00 olanları sakladım geri kalan hücreleri kopyalayıp başka bir sütuna yapıştırdığımda o sakladığım 0,00 larda geliyor özel yapıştır-değerler yaptığımda.