verileri başka sayfada istatistik yapma

Excel Vers. ve Dili
türkçe
hocam iyi çalışmalar. benim ekte gönderdiğim belgedeki 1 sayfada bulunan sarı renkli satırlar sabit. yeşil renkli satırlara bilgi gireceğim. yazdır komutuyla birlikte bu bilgileri istatistik olarak 2. sayfaya atmam gerekiyor. ancak yeni bilgileri tekrar 1. sayfadaki yeşil renli yere girdiğimde 2 sayafaya ilk girdiğim bilgiler silinmeden ikinci satıra atması lazım. ayrıca yazdır komut düğmesini nasıl ekliyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
22-09-2028
Sayın arda2078 acemice alalacele yaptığım dosya ektedir, umarım işine yarar

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
türkçe
ilgine teşekkürler hocam. bende tam bunu istiyorum. ancak yeni gönderdiğim ekteki sevk bölümünde mavi yazan başlıkların altındaki verilerin istatistiğini yapmak istiyorum. örneğin ilk gönderdiğimde sicil no yazmamışım.mavi yazanların istatistiğinde yardımcı olurmusunuz. birde ben bunu kendim yapamazmıyım. bu konuda acemiyim.yarımların için teşekkürler.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
ilgine teşekkürler hocam. bende tam bunu istiyorum. ancak yeni gönderdiğim ekteki sevk bölümünde mavi yazan başlıkların altındaki verilerin istatistiğini yapmak istiyorum. örneğin ilk gönderdiğimde sicil no yazmamışım.mavi yazanların istatistiğinde yardımcı olurmusunuz. birde ben bunu kendim yapamazmıyım. bu konuda acemiyim.yarımların için teşekkürler.
anladığım kadarıyla "SEVK" sayfasında sadece sicil no kısmı eksik kalmış, sicil no kısmının "İSTATİSTİK" sayfasına da aktarılması gerekmiyor mu?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
hocam eğer ben bunu yapamayacağım kadar zor ise ben asıl kullandığım formu göndereyim. bu gönderdiğim formda bazı bilgiler eksik.bu bilgisayarımda asıl kullandığım olmadığından size kendim kısaca hazırlamıştım. size zahmet veriyorum ama bilmemek gerçekten zor.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
gerekiyor hocam. ben en iyisi yarın asıl formu göndereyim. sizce uygunsa

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
Estağfirullah arda2078 kardeş elimizden gelen bir yardım olursa seve seve yaparız, sen dosyanı gönder, ama bayağı geç oldu, diğer arkadaşlardan cevap gelmezse yarın işyerinde birşeyler yapmaya çalışırım.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
tamam hocam. yarın gönderirim. sana zahmet verdim. iyi geceler.

gezgin-49

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003
22-09-2028
eğer userform kullanmayı öğrenmek istiyorsanız http://www.excel.web.tr/showthread.php?t=48862 buradan başlamanızı öneririm, en kısa zamanda kendi tablonuzu kendinizin yapacağına inanıyorum, zira bizlerde excel konusunda ne öğrendiysek bu formdaki arkadaşların sayesinde öğrendik, öncelikle admin Levent bey ve form yöneticileri olmak üzere tüm uzmanlara ve diğer arkadaşlara bu vesile ile teşekkürlerimi yenilemek istiyorum. saygılar.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
yeni form

hocam iyi çalışmalar. şu an kullandığım formu gönderiyorum.sizide yordum ama yardımcı olabilirseniz sevinirim. ayrıca diş sevki varsa bunada ayrı sayfa olarak ekleyebilirmisiniz.elimde diş sevk formu yok. oda aynı istatistik sayfasına veri aktaracak.size zahmet veriyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
ingilizce 2003
Selamlar,
Bu hasta sevklerde hasta eger baska kuruma sevk edilirse istatistige dahil olup takip edilemeyecekmi?Bu nedenle 18,19,21 ve 23 nolu kaydi gerekmezmi?Eger olmazsa bu noktada istatistigin anlami kalmaz sanirim.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın pevlike hocam başka kurumlara sevk edilirse onlarıda istatistiğe alırsam çok daha güzel olur. bunlarıda benden istiyorlar. ama en azından gönderdiğimde bana şimdilik yeterli. eğer 18,19,21 ve 23 nolu kayıtlarıda ekleyebilirseniz sevinirim. eğer bunlarıda eklerseniz benim sorunumu tamamen çözmüş olursunuz.ilginize teşekkürler.