Whatsapp ile Toplu Resim ve Mesaj Gönderme

Excel Vers. ve Dili
2010 ve Türkçe
Arkadaşlar merhaba.

Whatsapp ile resim, resim açıklaması ve mesaj gönderme için güzel bir dosya. İnternette yabancı bir kaynaktan bulunmuş sanırım. bir arkadaşımız ise kodları incelemem için bana gönderdi. bende dosyasını biraz modifiye edip sadeleştirdim.

Dosya işlevini yerine getiriyor. gayet güzel çalışıyor.

DİKKAT ; Sadece resim gönderiliyor. Aslında daha uzman bir arkadaş UserForm1 de resim gönderimi için yazılan kodları modifiye etse harika olur. bu sayede resim, pdf, excel, world, txt vs vs gönderebiliriz. bu da herkesin whatsapp gönderim sorusunun cevabı ve çözümü olur.

Link süresi 1 hafta.

Excel Vers. ve Dili
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba.

Whatsapp ile resim, resim açıklaması ve mesaj gönderme için güzel bir dosya. İnternette yabancı bir kaynaktan bulunmuş sanırım. bir arkadaşımız ise kodları incelemem için bana gönderdi. bende dosyasını biraz modifiye edip sadeleştirdim.

DİKKAT ; Sadece resim gönderiliyor. Aslında daha uzman bir arkadaş UserForm1 de resim gönderimi için yazılan kodları modifiye etse harika olur. bu sayede resim, pdf, excel, world, txt vs vs gönderebiliriz. bu da herkesin whatsapp gönderim sorusunun cevabı ve çözümü olur.

Link süresi 1 hafta.
Merhaba linki tekrar alabilir miyim acab

gurbuzs

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 360 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
24-10-2024
linki tekrar paylaşabilir misiniz

onurbeyaz

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2010
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25-06-2029
Arkadaşlar merhaba.

Link süresi 1 hafta.

Hocam eline sağlık link alabilirmiyiz