word'e excel'den bilgi aktarimi

Excel Vers. ve Dili
2003
merhaba arkadaslar,
yardima ihtiyacim olan konuyu kisaca aktarark dosyalari ekliyorum.Simdi bu excel dosyasindaki tabloda satirda bulunan ozellikler var.Ben word'de bulunan tabloya no kismina ordaki kisinin numarasini girince diger tum bilgiler de oraya otomatikman eklensin istiyorum nasil yapabilirim.
Simdiden tesekkurler.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu biraz zor bir işlem bence worddeki tablonuzuda excelde oluşturun. Eğer wordde ısrar ederseniz bu durumda word üzerine bir excel tablosu ekleyip bu tablodaki hücreleri excel dosyasına formüllerle bağlamak bir çözüm olabilir.

Excel Vers. ve Dili
2003
tesekkurler leventm...

ama bu sekilde veri girisi ile olmasi gerekiyor :( bu konuda da hic bilgim yok ancak yapmak zorundayim:( bana yardimci olabilecek olan varsa cok cok sevinirim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Excel dosyasını C:\ altına kopyalayın. Daha sonra ekli word dosyasınıda bir klasöre kaydederek açın. Formülleri görmek için word dosyasındaki tabloyu tıklayın ve üzerinde sağ-klik yapın, açılan menüden çalışma sayfası nesnesi-düzenleyi seçerek A sütununa çağırmak istediğiniz veriyi girebilirsiniz ayrıca formülleride aşağı doğru çoğaltabilirsiniz.

Excel Vers. ve Dili
2003
cok tesekkurler leventm,

simdi acip deneyecegim simdiden ellerinize saglik.