X KAPAT Butunu yok oldu

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
Merhabalar

Formdan Uygulamalardan bir programı çalıştırdım.Çıktıktan sonra Exelin En sağ köşesindeki Kapat X Yok oldu Bilgisayarı açtım kapadım geldi.Fakat Exeli kapatmak için Kapat X İşaretine tıkladığımda ekteki gibi exelin görüntüsü kalıyor.Dosya Çıkış Dediğimde Exelden çıkabiliyorum.Bu konu hakkında bir yardım edermisiniz

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Programdan çıkarken excel'in eski halini alması için kod yazılmıştır belki siz istenen çıkışı yapamadınız.

Hangi programdı linkini verebilirmisiniz.

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Oradaki eklerde expert 5.0 diye bir ek yok.
Exper 5.0 Sn superwisior'un programı onu indirdim baktım X düğmesi iptali ile ilgili bir kod yok.

Gönderdiğiniz resimde sanki siz sayfayı X düğmesinden kapatmışsınız gibi duruyor.

Excel'e girin boş sayfa açıkken alt alta 2 adet X düğmesi varmı bakın.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Merhabalar

Formdan Uygulamalardan bir programı çalıştırdım.Çıktıktan sonra Exelin En sağ köşesindeki Kapat X Yok oldu Bilgisayarı açtım kapadım geldi.Fakat Exeli kapatmak için Kapat X İşaretine tıkladığımda ekteki gibi exelin görüntüsü kalıyor.Dosya Çıkış Dediğimde Exelden çıkabiliyorum.Bu konu hakkında bir yardım edermisiniz
İngilizcelerini yazacağım:

View/Fullscreen

Herhalde Türkçeleri:

Görünüm / Tam Ekran

seçeneğine basın.

.

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
Z

Hay allah razı olsun sizlerden sizde olmasanız kim yardım edecek bize düzeldi.Tam ekrandan kaynaklanıyormuş sorun
Teşekkür ederim.