Yardım anlatımları hk.

arkadaslar excel ogrenmeye yeni başladım ve bu sitenin bu anlamda bana cok yardımcı olacagını dusunuyorum.yeni başlayanlar kısmında baya bir zaman gecirdim.sorunlara baktım.ama ben bunları uygulamak isterken cok acemi kalıyorum.yani ne nereye yazılır.nasıl yapılır.makro nasıl calışır.vb le nasıl calışılır.yeni başlayanlar kısmında herkesin maşşallahı var.bana cok ileri duzey geldi.yani öğrenemiyorum.ricam cozum yazarken yeni başlayanları da düşünüp ne nerede gibi acıklamalı ifadeler kullanmanız.tabi ben bunları exceli kurcalayarak ogrenmeye calışıyorum ama sizden de destek bekliyorum.hepinize teşekkur ederim.iyi çalışmalar..

Edit: Bu başlık isakarakus tarafından bu bölüme tşındı..

Excel Vers. ve Dili
office xp tr
Sayın applet_king bu siteyi takip etmeye devam ederseniz çok kısa bir zamanda excelde ilerleme kaydedeceğinize eminim bu sitede çok bilgili arkadaşlar mevcut .

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Türkçe
Sayın applet_king

nziya çok haklı ben bu siteye kayıt olalı yaklaşık 7 ay oldu ve daha öncesinde belki sizden biraz daha ilerideydim şimdiki halimimi merak ediyorsanız yukarıdaki Ara düğmesini tıkladıktan sonra Yazarı Ara kutusuna Alpi yazıp arama yapın siteye göndermiş olduğum mini uygulamaları göreceksiniz. Dilediğinizi indirip inceleyebilirsiniz.

Þunuda belirtmek gerekir ki sitenin varlığı ve bu güzellikte olması hiçbir zaman yeterli olamaz sizde de olması gereken bazı vasıflar vardırki onlarda Sabır ve bolca boş vakit. Excel.Web.tr ye hoş geldiniz.