Yıllık izin Takip Programı(Süper)

Excel Vers. ve Dili
2007
merhaba arkadaşlar,
burda dosyayı ben masa üstüme atamıyorum :( yardımcı olabilirmsiinz. ???

Excel Vers. ve Dili
2007
Merhabalar, bana yıllık izin takib programı lazim yardımcı olursanız sevinirim.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 TR
Merhabalar, bana yıllık izin takib programı lazim yardımcı olursanız sevinirim.
Sisteme diğer uygulamalar altına yukleme yaptım. 2011 izin programı yöneticiler tarafından gun içinde yayıma açılacaktır. ordaki örneğe bakarsanız sanırım işinizi görür.

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Var olankişi bilgileri silip nasıl kendi bilgilerimizi girebiliriz. Bilen varsa cevap lütfen

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Dosyayı shift tuşuna basılı olarak açıp tablolara ulaşabilirsiniz.. Tablolardan da verileri bu sayede silebilirsiniz..

L

lfkaya

Misafir
Arkadaşlar Yıllık İzin Tahakkuk Kısmında Tahakkuk Eden Yılı Manuel Elle Girerek Değiştirsek Çok Güzel OLur Düzeltmemiz mümkünmü

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
Merhaba..

Dosyayı shift tuşuna basılı olarak açıp tablolara ulaşabilirsiniz.. Tablolardan da verileri bu sayede silebilirsiniz..
üzgünü ben tam olarak anlayamadım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?
kayıtlı personel listesini silemedim bi türlü..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
üzgünü ben tam olarak anlayamadım lütfen yardımcı olabilir misiniz ?
kayıtlı personel listesini silemedim bi türlü..
Personel seçin sekmesinde yer alan Adı, Soyadı vb bilgilerin sol üst tarafında yer alan ok işaretine tıkladığınızda dosyayı seçmiş oluyorsunuz. Ve delete tuşuna basarak silebilirsiniz...

Excel Vers. ve Dili
office 2010 tr
arkadaşım eline sağlık ama ..!

eline sağlık güzel bir takip programı fakat izibn kullanan kişiye ait hemen birdr izin bildirgesi hazırlasa tadından yenmez ve çok kullanışlı olur

Excel Vers. ve Dili
2007
yardım

rica etsem bu prg kullanann ya da uzerinde değişiklik yapan bi arkadaş adım adım anlatabilirmi? yani personel isimlerini silmek istiyorum ama yapamıyorum

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Toplu Personelin Kaydını nasıl yaparız.???

Normalde Gezinti Bölmesine girip (access 2007 için) Tablolar bölümünden bütün ayarları değiştirebiliyorsunuz. Son gönderdiğim ekte düzenleme yapılabiliyor.:)
Arkadaşlar proğramı inceledim çok güzel hazırlanmış. hazırlayanlara teşekkür ederim.

benim sorum excel'de kayıtlı personel listesini (adı-soyadı-giriş tarihi vb) programa toplu aktarabilirmiyiz..????

cevap verilmesi dileği ile beklemedeyim. yüzlerce personeli teker teker girmek zor olacak...

Excel Vers. ve Dili
access
Evet excel bilgileri accese alınır,tablo aldan yapılır yapamazsanız ..özelden gönderin yapalım

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
Sayın celoy

ilgine teşekkür ederim. çok uğraştım ama cözdüm. şimdi başka bir sorum var.

Raporlamada sıkıntı çekiyorum. diğer kullanılan izinlerin toplamını listeleyemiyorum.

yardımcı olabilirmisin...?

şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Yıllık izin Takip Programı(Süper) Dosyasına Ulaşamıyorum.Bana Mail Olarak Gönderebilecek Bir Arkadaş Varmı Acaba.