ACCES'de MEMUR MAAŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ã?NERÝ ve GÃ?RÜÞ

Ã?neri ve görüşlerini bildiren arkadaşlara çok teşekkürler.Çalışmam bu doğrultuda ve diger eklemeler ile halen devam etmekte olup.Bittiğinde tekrar isteyen arkadaşlara göndereceğim.

gmail

GMAİL KULLANAN ARKADAÞLARIN DİKKATİNE...DAHA Ã?NCE DE BELİRTMİÞTİM.SİSTEM VEYA BENİM BİLGİSAYARIMIN HATASINDA BİLMİYORUM..BU MAİL ADRESİNE PROÐRAM GÃ?NDEREMİYORUM..Ã?ZÜR DİLERİM...BAÞKA MAİL GÃ?NDEREN ARKADAÞLARA GÃ?NDEREBİLİRİM.SELAMLAR

arkadaş dosyayı neden buraya koymuyorsun.

dosyayı buraya koysanda bir incelesek. eksiklerine yardımcı olabiliriz belki. böyle isteğe bağlı da doğru olmuyor.

birayfil@mynet.com

Excel Vers. ve Dili
2002 Pro, Türkçe
Gerçek bir şekilde inceleyeceğim

Peşin söyleyeyim böyle bir programa ihtiyacım yok, ancak bilgi paylaşma amacıyla programını en ince ayrıntısına kadar inceleyip sana görüşlerimi bir rapor halinde gönderebilirim.
ersen_ibis@hotmail.com
Saygılar

Sevgili Ersen'le aynı görüşteyim.Ayrıca tek tek e-posta adresi verip proğramı istemek veya buna mahal vermekte ilginç.Daha basit yolu deneyip proğramı buraya eklemek veya http://rapidshare.de adresine göndermek daha etkili olur kanısındayım.

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
Daha basit yolu deneyip proğramı buraya eklemek....
Evet,5 sayfa oldu hala proğram falan ortalarda yok.Benim gmail adresim var.Başkamı açacağım şimdi sadece memur pro için..Yok yok vazgeçtim.Proğram falan istemiyorum. :mutlu:

ARKADAÞLARA:

Bende Proğramı mail ile göndermekten zevk almıyorum.Zaten tamamen bitmiş bir proğram da değil.Forma ekleme imkanı olmadığından bu yola başvurmak zorunda kaldım.Kimsenin benim için özel amail adresini değiştirmesini istemiyorum.Üzgünüm ama imkanlar bu.Ben yaptığım çalışma ile ilgili eleştiri beklerken....emegime haksızlık edilmeye başlandı gibime geliyor.Üzgünüm ama bu sitenin dışında hiç bir yere proğramımı eklemeyi düşünmüyorum.Sayğılarımla

MODERATÃ?R VEYA ADMİN ARKADAÞLARA; Mümkünse bu konu başlığın mesajlarla birlikte tamamen kaldırılmasını istiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Teşekkürler

htsumer

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16.08.2026
özel amail adresini değiştirmesini istemiyorum.Üzgünüm ama imkanlar bu.Ben yaptığım çalışma ile ilgili eleştiri beklerken....emegime haksızlık edilmeye başlandı gibime geliyor.Üzgünüm ama bu sitenin dışında hiç bir yere proğramımı eklemeyi düşünmüyorum.Sayğılarımla
Hemen alınmayın canım..Biz biraz Admin'e sitem yapalım dedik.Çalışmanız eminim çok güzeldir..
Keyfinizi bozmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...