ACCES'de MEMUR MAAŞ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşım proğramın güzel fakat rar dosyasında hata veriyor ve tasarım modumda açmama fırsat vermiyor.nedendir bilmiyorum.tekrar gözden geçirirsen sevinirim

Excelde gelir vergisini hesaplama

Arkadaşlar excell'e bugün üye oldum. Çok üzüldüm. Çünkü daha önceleri üye olsaymışım. Benim Birde sorunum var excellde vergi matrahlarını her ay otomatik toplayan bir formül var mı? Göderirseniz sevinirim. Selamlar.
mustafasargut@mynet.com

DOSYA

ARKADAÞLAR HAZIRLAMIÞ OLDUÐUM DOSYA. 1.SAYFADA bulunmaktadır.Lütfen artık istemeyin.Burda indirin...Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2000 Türkçe
Ev:Excel xp Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
11.06.2022
İyi akşamlar
Banada gönderirseniz sevinirim

Mesajınızda accesde maaş bordrorunu gönderdiğiniz adreste gözükmüyor ve sayfalarda bulamıyorum ("rar " Ynetici tarafından kısıtlandı bu yüzden gözükmeyecek) yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler

sanırım burada bana laf düşüyo.
ve ben diyorum ki bu dosya tam 3 aydır bu form sitesinde bekliyo yada
öyleymiş gibi .
valla ne yalan söylim ben maaş prg almak için mail adresimi verip bana da at demiycem.
yanı olsa ne olmasa ne olur olmadı da memurlar maaş mı alamadı.
spekilasyon yaratmak hiç hoş degil ...
eger doğruysa o " rar " olayını da ayrıca kınıyorum.
bu form sıtesı sanırım paylaşım adı altında hızmet veriliyor.
ama bu tür yasaklı engellemelerle paylasımdan cok uzaklasım olacaktır.
arkadaslar protesto için bu dosyayı istemeyin.varsın bu dosyada sızde olmasın dunyanın sonu degıl ya...walla kımse kusura bakmasın bu olay canımı sıktı....

ÝÞÇÝ ve MEMUR MAAÞ

Sayın Admin Arkadaşlara; Son şekli ile hazırlamış olduğum MEMUR MAAÞ'ı ve İÞÇİ MAAÞ dosyalarını adresinize gönderirsem burda yayınlayabilirmisiniz.Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...