Adres ve Telefon Rehberi

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
kusurumu bağışlayın rehber programı şifre istedinden giremedim mümkünse bir mail olarak bu adresime atarmısınız başarılarınız devamını dilerim mansur_58_58@hotmail.com
Sayın cakirli2002; konunun -dosyayı indirdiğiniz ilk mesaj dahil- bir çok mesajında uygulamanın şifresi belirttim.. 2007 sürümü ile hazırlanan dosya şifresiz zaten.. Diğerinin şifresi de MM dir..

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
öncelikle çok güzel bir uygulama olduğunu söylemekte fayda görüyorum, benim bir sorum olacak bu uygulama açıkken başka excel sayfası açamıyorum bunu nasıl çözebilirim. şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-07-2023
arakdaşlar önce makroları etkinleştiriyorsunuz
sonra MM giriyorsunuz açılıyor

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
sayın taruz
bu tip bir programı kendime uyarlayıp değişikler yapmak istiyorum ancak bütün arkadaşlar hep hazır balık istiyor. bu balığın nasıl yakalanacağını öğrenmek isteyen yok. böyle bir programı detaylı olarak adım adım anlatan bir site bir link bir adres varmı. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. yoksada böyle bir konu açıp anlatacak yardımcı olacak kimseler varmı.
şimdiden teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Türkçe - 2012 excel
Bakın arkadaşlar makroyu etkinleştirmeniz gerekmekte.
Ben şuan 2010 da açtım .

Bunu da şöyle yapabilirsiniz.

Karşınıza şifre ekranı gelecek fakat siz yazsanız bile bir fonksiyon göstermeyecek.
Onu da Acces üst araç çubuguna çift tıklayın ekranı küçültün ve kenara çekin makroları etkinleştirin o zaman şifre girin başarılı olacaktır.

Bu arada paylaşım için de Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003
emeğinize sağlık.
excelde kayıtlı faks listesine pc deki bir dosyayı ilişkilendirip tüm listeye tek tuşla gönderebilirmiyiz?

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Selamlar
ellerinize sağlık.
Bir düzeltme önereceğim benimkinde şehir kısmında ilçe isimleri çıkıyor.
bilginize

Excel Vers. ve Dili
2003 tr
hocam ellerine saglık ilk versiyonu kulanıyorum mükkemel bir istegim olacak tam sayfa yapıp ekranı kaplayacak şekilde nasıl yaparım

mehoaga

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 ve 2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-06-2025
Saygıdeğer Taruz hocam;
Ne diyeceğimi şaşırdım gerçekten güzel bir program yapıp paylaşmışsınız. Ellerinize sağlık. Teşekkürler

Saygılarımla..

Excel Vers. ve Dili
exel2010
basit bir şey indireceğiz altın üyelik istiyorsunuz. bir sürü vaktimi çaldınız yazıklar olsun size ....