Adres ve Telefon Rehberi

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
arkadaşlar sorun nedir inanın anlamış değilim.. Ben siteden indiriyorum şifreyi ( MM ) girip entere basıyorum menü karşıma geliyor ve sorunsuzca kullanabiliryorum..

İlk mesaja eklenmiş örnekte makroları Vba ya dönüştürmüştüm. Hani belki o neden oluyordur açamamanıza diyerekten ondan önceki örneği ekliyorum.. Umarım bunu açabilirsiniz..

Tasarımını görmek için shift tuşuna basarak açınız..

En kısa zamanda da çalışmanın yenisi yapar onu da eklerim..

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Programın açılış şifresi MM Dir yanlış yazdınız herhalde

Excel Vers. ve Dili
OpenOffice 2007 İngilizce
Arkadaşım bu program MM le açılmıyo

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba,

Şifreyi yazdıktan sonra entera basarsanız tamam butonu aktif olacaktır..

.

Excel Vers. ve Dili
tr
Paylaşım için tik ederim güzel çaışma.

Hayır şifresi doğru

mm yazdıktan sonra enter yapın çaşlışacaktır program.

Excel Vers. ve Dili
Dil;İngilizce
Versiyon;2000
Merhaba Sn Taruz,
Program çok kullanışlı ve yerinde kullanılrsa her türlü ihtiyaca karşılık veriyor.
Ancak bir yerde takıldım.
Benim elimde excel üzerinde 100.000' den fazla telefon numarası var. Bu telefon numalarını toplu olarak nasıl içeri alabiliriz. Daha önce excel sheetlerinde takip etmeye çalışıyordum fakat kayıt büyüdükçe içinden çıkılmaz bir hal aldı. Eğer bana bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok işime yarayacak ve uzun süre kullanacağım bir program hediye etmiş olacaksınız.

Bir de ad soyada göre search yapamıyorum. Bu kadar verinin olduğu yerde bu benim için çok önemli hatta ben bu alana ad soyad değilde direkt kimlik numaralarını kaydederek kullanımını yapmayı düşünüyorum.

Eminim bir gün içerisinde onlarca mesaj alıyorsunuzdur. Bu sebeple bu mesaja cevap verseniz de vermesenizde Allah emeğinizden Razı olsun.

Excel Vers. ve Dili
access
slamlar böyle bir programa ihtiyacım vardı indirdim açtım ancak şifre bölümüne MM yazıyorum öylece tepkisiz kalıyor yardım edebilirmisiniz acaba nerede hata yapıyorum anlayamadım...

Excel Vers. ve Dili
access
son eklentinizi indirdim telefon rehberi2 olanı çalıştı, bayağı uğraştım ama son linkle herşey çözüldü çok teşekkür edrim emeğinize saygı duyuyorum gerçekten iyi çalışmalar..