EXCEL VİDEO DERSHANE Bölümümüz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
Excel 2007
Sayın Hüseyin Bey

Videolu anlatım dosyanızın birkaçını inceledim. Öncelikle sizi tebrik ederim. Bu şekilde neyin nasıl yapıldığını gördüğümüz gibi kendimizce değişik versiyonlar da çıkartabiliriz. Her zaman dediğim gibi emeğinize sağlık. Yanlız bizi kötü alıştırıyorsunuz. Devamını bekleriz.

Excel Vers. ve Dili
Ofis2007
Merhabalar;

Hazırlamış olduğunuz sayfa için öncelikle teşekkür ederim. Gerçekten Excell bilmeyenler ve geliştirmek isteyenler için çok eğitici bir emek olmuş.. Ben 22.04.2010 tarihinde üye oldum. Daha önceki videoları görmem mmkün mü acaba? Özellikle makrolarla ilgili..

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,
güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Sayın ŞKR78,
Altın Üyeliğiniz ile eski, yeni tüm videoları 1 yıl boyunca izleyebilirsiniz.
Video dersane bölümü için tıklayın:
http://www.excel.web.tr/forumdisplay.php?f=177

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 TR
Selam'un Aleyküm, Değerli hocam excelde en çok ihtiyaç duyduğumuz combo box ve diğer dügmelerin kullanımı ile ilgili derse çok ihtiyacımız var.Forumda çeşitli yerlerde örnekler var ama bunu ancak video ile nasıl yapıldığını anlamam mümkün.Bunun ile ilgili bir video yapmanız mümkn mü*

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Selam'un Aleyküm, Değerli hocam excelde en çok ihtiyaç duyduğumuz combo box ve diğer dügmelerin kullanımı ile ilgili derse çok ihtiyacımız var.Forumda çeşitli yerlerde örnekler var ama bunu ancak video ile nasıl yapıldığını anlamam mümkün.Bunun ile ilgili bir video yapmanız mümkn mü*
Merhaba,
bu hafta içinde Makro Video Dersleri başlıyor.
Bu konulara da orada yer vereceğiz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
"Excel VBA / Makro (Video Anlatım)" bölümünü mesaj yazımına kapattım.
VBA bölümünde yayınlanan videoları bir çok soruyu beraberinde getireceğini biliyorum, ancak o bölümde amacım sadece derslere yer vermek. Video dersin altına sorular da eklenirse, o bölümün takibi ve sadeliği ortadan kaybolacaktır.

Bu yüzden Video olarak izlediğiniz bir konuda sorunuz varsa foruma normal bir soru gibi konu açıp yanıt aramaya çalışın.

Haydi Makro Öğreniyoruzzz....

İ

İhsan Tank

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,
"Excel VBA / Makro (Video Anlatım)" bölümünü mesaj yazımına kapattım.
VBA bölümünde yayınlanan videoları bir çok soruyu beraberinde getireceğini biliyorum, ancak o bölümde amacım sadece derslere yer vermek. Video dersin altına sorular da eklenirse, o bölümün takibi ve sadeliği ortadan kaybolacaktır.

Bu yüzden Video olarak izlediğiniz bir konuda sorunuz varsa foruma normal bir soru gibi konu açıp yanıt aramaya çalışın.

Haydi Makro Öğreniyoruzzz....
hüseyin hocam hemen geliyoruz öğrenciniz olmaya ilk ben geleyim istedim.
allah sizden razı olsun

Excel Vers. ve Dili
Excel 2013 TR
Evet İhsan Beye katılıyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz Hüseyin Hocamızı.

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
Sayın Hüseyin Bey!!! bu bölümü soruya kapatma düşüncenize, bahsettiğiniz nedenden dolayı hak vermekle beraber;tam anlamı ile katılmadığımı belirtmek isterim.
Bahsettiğiniz üzere bu bölüm sabırsızlıkla beklenmekte ve bir çok soru gelmeye aday bir konu.Katılmama nedenim ise sorulacak soruların farklı başlıklarda sorulacak olması nedeni ile alınacak cevaplardan herkesin aynı ölçüde yararlanamayacağı.
Şahsi kanaatim: sorulacak soru ve cevaplar aynı başlıkta olursa konu bütünlüğü sağlanır diye düşünüyorum.
Dersleri sabırsızlıkla beklediğimi belirterek çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve tüm arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum;Saygılar!!!

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
saydığınız çekinceleri bende düşündüm.
İlk olarak böyle başlayalım.
Bildiğiniz gibi forumumuzda üyelerimizin öneri ve görüşlerine büyük önem veriyoruz.
Eğer zaman içinde farklı ihtiyaç olursa buna da çözüm buluruz.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 - Eng
benimde fikrim aysavki gibi, olmadi konuyla ilgili basliklar ayri acilsa bile konu icerisinden ayri bir mesajla link gosterilerek video altinda da olmali bence..

Excel Vers. ve Dili
excel 2016
Sayın Hüseyin bey!!! Öneri ve görüşlere verilen ehemmiyet farklı yeniliklerin ortaya çıkarılmasını tetikleyecektir.Bende siz değerli yöneticilerin bu konudaki hassasiyetini bildiğim için görüşlerimi aktarmak istedim. Zaten foruma gösterilen ilgi hassasiyetinizin göstergesi durumunda.
"Sabırsızlıla Beklenen" derslere; dediğiniz gibi: böyle başlayalım,"Su akar, yolunu bulur" misali belki daha güzel fikirler ortaya çıkar. saygılar!!!

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Hüseyin Hocam öncelikle videolar için tekrar teşekkür ederim. Ancak eski videoların ses düzeyleri daha iyiydi son eklenen videolar ise ses konusunda sanki biraz problemli. Ses düzeylerini biraz yükseltmemiz mümkünmü?

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Hüseyin Hocam öncelikle videolar için tekrar teşekkür ederim. Ancak eski videoların ses düzeyleri daha iyiydi son eklenen videolar ise ses konusunda sanki biraz problemli. Ses düzeylerini biraz yükseltmemiz mümkünmü?
Daha önce de belirtildi, münferit olaydır dedim.
Ancak bu durumda dikkate alacağım.

Bilgi için teşekkürler.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Günaydın Arkadaşlar,
bu sabah eklediğim videodaki ses düzeyi daha iyi oldu sanırım.
Teyit ederseniz, bundan sonra bu şekilde devam edeceğim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 - Eng
video 11 ile karsilastigimda daha yuksek seste oldugunu teyit ediyorum..

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Hocam ilginize teşekkürler. Son eklenen videoda ses düzeyi çok daha iyi:)

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Değerli Arkadaşlar,
Makro dersleri hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim.

Anlaşılıyor mu?
Faydalı oluyor mu?
Öneriniz var mı?