excel.web hakkında suç duyurusunda bulunacağım

Excel Vers. ve Dili
M.Office Excel 2003 Tr.
Necdet_Yesertener' Alıntı:
açıklanması gereken fonksiyon
Aradığınız fonksiyon şöyle birşey olacak sn. Yesertener :arkadas:
=EĞER(A1="alkol";"çözüm Excel.Web.Tr";EĞER(A1="sigara";"çözüm Excel.Web.Tr";"Excel.Web.Tr"))
Umarım işinizi görür :D

Şaka bir tarafa adminler, moderatörler ve paylaşmayı seven tüm arkadaşlarla böyle böyle nezih bir sitede bulunmaktan çok mutluyum.
Sn. uguratik dava dilekçesine benide yazın :hey:

neo

:hey: Merhaba

kardeşim bu tür mesaj başlığı yazmayın "excel.web hakkında suç duyurusunda bulunacağım " siteye girdim ve karşıma bu mesaj çktı şoke oldum dedim kim bu densiz ya nasıl şikayet eder ....
tansiyon yukseldi tabiki içerini hemen okuyunca rahat bir soluk aldım valla bu site ne bilim tarif edemiyorum ama mukemlelsiniz ya daha nedenirki bilmiyorum sizleri ve siteyi çok seviyorum

Aynı fikirdeyim. Bu siteyi yayın hayatına kazandıran ve tüm emeği geçenlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
:hey:

kpolat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
(excel-2007 Türkçe)
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
06-11-2024
Herkese merhaba;
Galiba bu formun bu kadar bağımlılık yapmasında formüllerden, kodlardan, excel sayfalarından öte birşeyler var. Özellikle maderatörler başta olmak üzere genelde bütün form üyelerinde saygı sevgi ve tevazuu...
Bilgisayar ve internet var oldukça bu güzel formunda var olması dileğiyle.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Merhaba
Ben sabaha excel.web.tr ile başlıyorum. Yatmadan önce bir doz excel.web'den almazsam uyuyamıyorum. Felaket bir bağımlılık yaptı.
:alkolik:

Kemal Demir

Özel Üye
Müptelalık Bu olsa Gerek Saat:08:30 :gidiyorum: :hihoho: :arkadas:

Sizleri Seviyoruz

Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
BenGeldim' Alıntı:
Arkadaşlar durum bu kadar vahimse, yol yakınken "BenGelmiyeyim"
Bir kez geliyorsunuz birdaha gidemiyorsunuz.
Üzgünüz. Sizdede alışkanlık yapacak :keyif: :keyif:

T

TRABLUS

Misafir
Bu güzel yazıları buraya yazan ve bu düşünceleri besleyen herkese bende buradan teşekkür ederim.
Unutmayalım bu site kuruldu ama normal kullanıcılar olmasa hiç bir işe yaramaz. Sürekli moderatorların adları gündeme geliyor :oops: , burada esas teşekkürü sizler hakediyorsunuz. :bravo:
Bizler de sizleri çok seviyoruz.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
TRABLUS' Alıntı:
Bu güzel yazıları buraya yazan ve bu düşünceleri besleyen herkese bende buradan teşekkür ederim.
Unutmayalım bu site kuruldu ama normal kullanıcılar olmasa hiç bir işe yaramaz. Sürekli moderatorların adları gündeme geliyor :oops: , burada esas teşekkürü sizler hakediyorsunuz. :bravo:
Aynen katılıyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
İngilizce
Selam,

Yav bu kadar güzel sözden sonra ne yazılır bilmiyorum ki? En çok üzüldüğüm de bu siteyi neder bu kadar geç keşfettiğimdir. O yüzden aradaki açığı kapatmam için siteye çok vakit ayırmam lazım heralde.
Hepimize bu güzel yazıları yazdıran, başta bu sitenin kurucuları, moderatör amcalarımız ve nadide mesajlarını esirgemeyen tüm üyelere teşekkürler. :eek:k::

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 İng.
TRABLUS' Alıntı:
+1 Benden

BUNUN GİBİ DEĞERLİ VE FAYDALI SİTELERİN ÇOĞALMASI DİLEĞİYLE BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNAN HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN

UZUN SÜREDİR TAKİP EDİYORUM FORMU... EXCEL FORMATINI AŞTI ARTIK... İŞİ BÜYÜTMEK LAZIM.. :alkolik:

Arkadaşlar hepiniz takdire şayansınız.
Müptelası olduğum bu siteyi etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum.Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.Excel.web.tr yurtdışına da ulaştı.Ve bana gelen sorular keşke ingilizce de olsaydı türünden.Böyle bir ilke imza atan adminlere, bizden yardımlarını esirgemeyen modlara ve katılımlarıyla, fikirleriyle ufkumuzu genişleten üyelere çok ama çok teşekkür ediyorum.
Hepinizi çok seviyorum...

6729626

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
27-01-2025
Evet bu site gerçekten bağımlılık yapıyor. Emeği geçen herkesten Allah gani gani razı olsun bu bilgi paylaşımının son noktası sanırım bu sityeye nasıl katkıda bulunabilirsek lütfen bildirin gereğini yapmaya çalışalım.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Excel.web.tr yurtdışına da ulaştı.Ve bana gelen sorular keşke ingilizce de olsaydı türünden.
Öncelikle güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Yukarıdaki sözleriniz gerçekten gurur verici demek ki artık yurtdışında da tanınıyoruz. İleride birde ingilizce soru-cevap bölümüde açılabilir neden olmasın.

6729626

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Türkçe
27-01-2025
Zafer Bey'in eksiklerden kastı ne acaba

Merhaba dostlarım,
Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sağolun.
Bu sitedeki bilgi paylaşımı çok güzel.
Bu site seviyeli.
Bana göre Hz. Mevlana'nın dediği gibi;
"Her gün bir yerden göçmek ne iyi
Her gün bir yere konmak ne güzel
Bulanmadan, donmadan akmak ne hoş
Ne kadar söz varsa düne ait
Dünle beraber gitti cancağızım
Artık yeni şeyler söylemek lazım
"

Saygı ve Sevgilerimle..

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Tr
Valla ne söylenebilir ki..
Admin arkadaşlardan, Moderatör arkadaşlardan ve tüm üyelerden ALLAH
Razı olsun. Bütün arkadaşlar saygılı, seviyeli, hoşgörülü........
Nice güzel çalışmalara.