excel.web hakkında suç duyurusunda bulunacağım

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Almanca
Merhaba arkadaslar

aynen ben de sizler gibiyim. Bilgisayari actigim zaman önce buraya

gezmeden duramiyorum. Excel in tiryakisi oldum. gercekten ögretici bir derya.

allah hepinizden razi olsun.

saygilar.

Öncelikle güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Yukarıdaki sözleriniz gerçekten gurur verici demek ki artık yurtdışında da tanınıyoruz. İleride birde ingilizce soru-cevap bölümüde açılabilir neden olmasın.
Sayın modum bu harika bir fikir!
İngilizcesi iyi derecede olan arkadaşlarımız yardımlarını esirgemez diye düşünüyorum.

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office ev ve iş 2019
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-07-2024
BAŞLIĞA BAKINCA NE DİYOR BU DİYE İÇİMDEN BAYAĞI BİR KÖTÜ ŞEYLER GEÇTİ YAZIYA BAKAYIM CEVABI ONA GÖRE VERİRİM DEDİM AMA ÇOK DOĞRU BİR ŞEY YAZDIĞINI GÖRÜNCE NE DİYEYİM BU SİTEYİ YAPANLARA VE EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDELİM. BU ARADA BU KADAR UZUN SÜRELİ BAŞKA HİÇBİR FORUMDA DURMUYORUM
arkadaşa aynen katılıyorum

Excel Vers. ve Dili
office 2003
selam

bu yazıyı okudumya benim de akşama kadar bu sitenin başında bekliyorum araştırıyorum araştıyorum akşam yaw benim yapmam gereken bir dürü iş vardı tühhbee unuttuk diyoruz emeği geçen herkese teşkkürler

İ

İhsan Tank

Misafir
ewet aslında bu siteyi şikayet etmek lazım çünkü bağımlılık yapıyor kimse ayrılamıyor böyle bir siteyi bizlere kazandırdığı için moderatör arkadaşlara ve sitede sorduğumuz sorulara cevap veren uzman arkadaşlara ayrıca bunu unutmamak sitede herkes paylaşım yapıp cevap verebiliyor ve hiç kimse sen neden bunu gönderdin demiyor
HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05.07.2020
Öncelikle kurucuları başta olmak üzere Bu siteye emeği geçen tüm arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum. İyiki varsınız........