Foruma Tekrar Merhaba!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
16-09-2021
Çok güzel bir site emeği geçenlere çok teşekkürler..
En kısa sürede eski halinden daha güzel bir site olacağınıza inanıyorym....
Başarılarınızın devamını dilerim....

Excel Vers. ve Dili
EXCELL 97
Her forumun başına gelebilir böyle talihsizlikler ama yönetici olarak neden forumun yedeklerini almadınız? tamam oldu peki sonrasında içi boş başlıkları neden silmiyorsunuz? Yeni bir üye olarak elimizi hangi örneğe atsak içi boş, keşke bir yedek alsa idiniz..

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Her forumun başına gelebilir böyle talihsizlikler ama yönetici olarak neden forumun yedeklerini almadınız? tamam oldu peki sonrasında içi boş başlıkları neden silmiyorsunuz? Yeni bir üye olarak elimizi hangi örneğe atsak içi boş, keşke bir yedek alsa idiniz..
Sayın Balkan,

Konunun 1. mesajını okumadınız sanırım. Sorularınızın cevabı 1. mesajda açıklanmıştır..

Her forumun başına gelebilir böyle talihsizlikler ama yönetici olarak neden forumun yedeklerini almadınız?
Size en üzücü haberi baştan vereyim;
Önceki sunucumuzda yedekleme ünitesi yoktu. Bu yüzden dosyaları kurtaramadık.

tamam oldu peki sonrasında içi boş başlıkları neden silmiyorsunuz?

yani herkes elindeki dosyalara iyi baksın bunları zaman içerisinde tekrar bir araya toplayacağız.

Excel Vers. ve Dili
türkçe
insanların işlerinde daha hızlı ve daha güvenilir çalışmasını sağlamaya yardımcı olduğunuz için çok tşk.ederim.hayırlı olsun ve Geçmiş olsun...

Excel Vers. ve Dili
2003 ingilizce
Abi çok üzülmüştüm site yok diye.
Geri dönüşünüz hayırlı olsun.

Excel Vers. ve Dili
office 2003
Merhaba

Sayın Hüseyin Bey

Geçmiş olsun. Çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum.

Forumumuzu tekrar bizlere kavuşturmanızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Eğer faydalı olacaksa daha önceden indirdiğim dosyalalardan oluşan yaklaşık 600Mb lık bilgi var. cd yi adrese gönderirim.

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 Türkçe
23.02.2019
Arkadaşlar
Biraz evel siteye bağlandım ve sitenin başına gelenleri öğrendim,
inanın okadar üzüldümkü, içim cız etti.
Onca emek, onca zaman, onca göz nuru bir anda gitmiş,
allah emeği geçen arkadaşlara sabırlar versin.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Destek mesajları ile yanımızda olan tüm dostlara teşekkür ederim.

Merhaba

Sayın Hüseyin Bey

Forumumuzu tekrar bizlere kavuşturmanızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Eğer faydalı olacaksa daha önceden indirdiğim dosyalalardan oluşan yaklaşık 600Mb lık bilgi var. cd yi adrese gönderirim.
Sayın talip55,
adresi Özel Mesaj ile gönderdim.

Öneriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2007
barkod.rar - marketler icin barkod ile satis programi varsa yukler misiniz

Merhaba

Sayın Hüseyin Bey

Merhabalar,

Eger barkod.rar marketler icin barkod ile satis programi mevcut ise bunu foruma yukleyebilir misiniz?
Simdiden yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

aozcakir

Excel Vers. ve Dili
EXCELL 97
Cevaplar için teşekkür ederim. Bundan sonrası için daha dikkatli olunacağına eminim. Geçmiş olsun tekrar

Excel Vers. ve Dili
EXCELL 97
Cevaplar için teşekkür ederim. Bundan sonrası için daha dikkatli olunacağına eminim. Geçmiş olsun tekrar

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Hüseyin bey,
forumun yeni üyelerindenim. Umarım en kısa zamanda yeni verileri paylaşma olanağı buluruz.
Kolay gelsin.
Herkese selamlar.

Excel Vers. ve Dili
access-excell-v-basic
geçmiş olsun üzüldüm kendi adıma çok seviyordum bu forum sayfasını ama olsun yinede takip ediyorum inş yakın bir zamanda açılır

Excel Vers. ve Dili
2003
çook geçmiş olsun fakat aradığım herşey bu site de var ama yok:( ne zaman yeniden yüklenir? ya da yüklenir mi? yüklenmezse o konuları silecekmisiniz?

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Sayın prenses;

İlgilendiğiniz konuların altına mesaj yazarsanız elinde o dosyaya sahip olan bir üyemiz foruma tekrar ekleyecektir diye ümit ediyorum (!)

Excel Vers. ve Dili
excel 2010
iyi de arkadaşım, eklentilerini sildiğiniz konuları da silin, millet boşuna kayıt olmasın, benım gıbı hayal kırıklıgı yasamasın.. sunucu deiştirme işi ok. yedekleri alıp, forumun bi yerine "ESKİ YÜKLEMELER" diye bi bölüm de açın ama yapılmamış..buyuk hayalkırıklıgı.... neyse herkese kolay gelsin...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
iyi de arkadaşım, eklentilerini sildiğiniz konuları da silin, millet boşuna kayıt olmasın, benım gıbı hayal kırıklıgı yasamasın.. sunucu deiştirme işi ok. yedekleri alıp, forumun bi yerine "ESKİ YÜKLEMELER" diye bi bölüm de açın ama yapılmamış..buyuk hayalkırıklıgı.... neyse herkese kolay gelsin...
Sayın muysun35,
foruma kayıt olmak için harcadığınız 2 dakika boşa gittiği için sizden özür diliyorum.
Bizim 4 yıllık emeğimiz silindi gitti, sağlık olsun.
Sitem dolu bir mesaj yazmadan önce forumun en üstünde yer alan konu ile ilgili duyuruyu okusaydınız sebebin ne olduğunu anlardınız.
Konuları bizim silmediğimizi,
İmkansızlıklar nedeniyle 4 GB veriyi yedekleme şansımızın olmadığını,
İmkansızlığın ise forumun ticari bir geliri olmadan sizin gibi bilgiye ihtiyacı olan kişilere karşılıksız ve sadece yardım etmeye çalıştığı için olduğunu anlardınız.

Bütün bunlara rağmen nasıl bir yere geldiğinizi anlayabilseydiniz eğer, sitem etmek yerine aradığınız ve bulamadığınız konunun altına adam gibi bir mesaj yazsaydınız, karşınıza kaç tane adam gibi adam çıkıp size yardım etmek için çaba sarfettiğini görecektiniz.

Mesajınızdan anladığım kadarı ile silinen dosyaların neden hala mesajlarda görünmesinin sebebinin ne olduğu çokta umurunuzda değil gibi, ancak ben yanlış anlaşımındır diye, belki gerçekten sebebi öğrenmek istersiniz diye ve yukarıdaki duyuruda yazdığı halde okumazsınız diye, tekrar yazayım.
Silinen dosyaların mesajlarını silmedik, çünkü yine aklımızda birilerine faydamız olur diye geçiyordu.
Dosyayı daha önce eklemiş üyemiz veya yardımı almış üyemiz belki dosyayı hala saklıyordur ve birileri isterse en azında dosya isminden yola çıkarak kendi arşivinden bulup yükleyebilir diye düşündük.
Bu düşüncemiz de doğru çıktı. Çünkü bu şekilde bir çok dosyayı geri kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.
Bunu da sizin gibi sonradan gelenler hayal kırıklığı yaşamasın diye yaptık.

Bizler yaptıklarımıza karşılık ne bir teşekkür ne bir menfaat bekliyoruz.
Ancak bu gibi mesajlarda şevkimizi kırmıyor değil.

Türk insanının mayası sevgi ve saygı üzerine kuruluydu bir zamanlar.
Daha "empati" sözcüğü telaffuz edilmezken, bu millet bu anlayışı kendine rehber edinmişti.
Komşunun bayramlığı yoksa kendisi de bayramlığını giymezdi, komşusu üzülmesin diye.
Sizin yazdığınız gibi mesajları okuyunca bazen "ne hale geldik" diyorum, ve sonra utanıyorum.
Çünkü bu forumda o bildiğimiz sevgi saygı insanlarından o kadar çok var ki.
Bunu görünce yeniden heyecanlanıyor ve onlar her şeyin güzelini hak ediyor diyip elimizden geleni katlayarak paylaşmaya devam ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...