ÖZÜR....

Ã?ZÜR....

Başta sayın Hüseyin Bey ve siteyi kullanan herkesten çok özür dilerim. Başlangıçta fevri davranarak excel.gen.tr den gelen bu mesajı çok büyük bir yanlış anlamayla burdan geldiğini zannetme talihsizliğe düştüm. Sayın Hüseyin bey inanın çok özür dilerim.

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
acaba hüseyini bu kadar çileden çıkaran ve bu küfürleri sarf etmesine neden olacak kadar sinirlendiren olay neydi. öncelikle onu bilmek lazım. yoksa birilerine saldırmak kolay. maksat çamur at izi kalsın şeklinde pek de hoş olmayan bir saldırı gibi geliyor bana ya neyse...

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
Arkadaşlar

O mail banada geldi. Ne kadar kalitesiz bir insan bu herif

hayır

bana da excel gen tr nin admininden mail geldi, bunları admin arkadaşların attığına inanmıyorum ben, ama yine de üzüldüm yani :(

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
bence biraz yargısız infaza götürüyorsunuz adamı. bunun bir aslını öğrenip öyle tavır koysanız. kimse kimseye durduk yere küfür etmez. böyle bir mail aldıysanız ve sebepsiz olduğunu düşünüyorsanız internet ortamında heran herşeyin mümkün olduğunu, herhangi bir adrese maili maskeleyip istenilen adresten yollanmış gibi mail atılacağını kabul edip bir yollayanla kontağa geçseniz böyle konuları genele taşımadan direk olarak maili gönderdiğini düşündüğünüz kişiyle kontağa geçerek çözseniz. Þayet bu olayın gerçekliği varsa öndan sonra kişiyi karalasanız genelde daha doğru değil mi?

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
:aha: GENleri karışmış bir admin yüzünden WEB.TR ahalisinin tepkisi enteresan olur, her admini hüseyin zanneden ahali, her adminin hüseyin kardeş kadar efendi olamıyacağı gerçeğini unutup, kendisini linç etmeye kalmıştır. zorlukla ikna edilebilen ahali sonunda kimin GEN kimin WEB olduğunun farkına vararak sakinleşmiştir.

şimdi hava durumunu almak için merkez studyolarımıza bağlanıyoruz... :hiho:

sayın kotik evet haklıymışsın. Ama o maili okurken resmen beynime kan hücum ettiğini hissettim. Elim ayapım birbirine dolaştı. Gönderen adres kısmından sadece excel@.... kısmını gördüğümü hatırlıyorum. Hayatımda hiç bu kadar utanmamıştım. Herkesetn ve de özellikle Hüseyin beyden çok çok özür diliyorum.

KoTiK' Alıntı:
:aha: GENleri karışmış bir admin yüzünden WEB.TR ahalisinin tepkisi enteresan olur, her admini hüseyin zanneden ahali, her adminin hüseyin kardeş kadar efendi olamıyacağı gerçeğini unutup, kendisini linç etmeye kalmıştır. zorlukla ikna edilebilen ahali sonunda kimin GEN kimin WEB olduğunun farkına vararak sakinleşmiştir.

Ne yani şimdi öyle bir ahlaksız mesajı M.Temel Hoca mı gönderdi diyorsunuz. Ya ben kendimin gönderdiğine inanırım hocanın gönderdiğine inanmam, birisi ortalığı karıştırmaya çalışıyor. dünde hocanın forumunda hocya küfrettiler. Bence birileri bir şeyler peşinde aöa hadi hayırlısı..

Arkadaşlar ortada çok acayip bir durum var. Az önce de admin@excel.web.tr adresinde aynı mail geldi. Bunlara dur diyecek kimse yok mu? İşi gücü bıraktık, uğraştığımız şeylere bakın yahu!

Bu kadar gürültüden sonra bu forumda yetkili biri neden ağzını açıpta iki laf etmiyor. Bu ne rezillik, millet birbirine ana avrat sövüyor ya. en son benim de tepem atacak hepsinin bi tarafafından başlayacam yaa..

T

TRABLUS

Misafir
Sayın arkadaşlar, öncelikle herkesten böyle bir olay yaşandığı için yönetim ve diğer mod. arkadaşlar adına özür dilerim.
Bu ve bunun gibi olaylar geçmişte de yaşandı, net ortamında bu saldırılar son da olmaz diye düşünüyorum. Ben burada şu yaptı bu yaptı polemiğine girmenin kimseye fayda sağlamıyacağı kanaatindeyim.
Ã?zellikle 3. kişileri suçlayıp onlara cevap hakkı doğurmanın kimseye faydası olmaz.
Lütfen gereksiz polemik yapmadan bu konuyu burada kapatalım.
Yönetimden kimse yokmu diye sormuşsunuz sayın HIDROKINON, malum bugün C.tesi çoğu kişi tatil. Saldırıda o yüzden bugün yapılmış olsa gerek.
Herkesten tekrar özür dilerim.
Saygılarımla

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
Adanalı' Alıntı:
KoTiK' Alıntı:

Ne yani şimdi öyle bir ahlaksız mesajı M.Temel Hoca mı gönderdi diyorsunuz. Ya ben kendimin gönderdiğine inanırım hocanın gönderdiğine inanmam, birisi ortalığı karıştırmaya çalışıyor. dünde hocanın forumunda hocya küfrettiler. Bence birileri bir şeyler peşinde aöa hadi hayırlısı..
bir yanlış anlaşma var, ben diğer forumu bilmem etmem, direkt kişiye hakaret olarak almayın. ben sadece çok gerilmiş bir ortama sadece yumuşatmak amacıyla espiri yapmaya çalıştım. malum birileri bişiylerin peşinde, ve olayın da barız bir saldırı olduğu ortada. ondan fazla uzerinde durmadan gülümseyip geçin derim mesajımın içeriğine. dediğim gibi kimseye hakaret etmek, saldırmak amacında değildi mesajım.

Mailinizi aldım.
Gerçekten çok terbiyesizce yazılmış bir mail.
Gönderen olarak <<<Hüseyin>>> admin@excel.web.tr yazıyor.
Ben bu maili Hüseyin beyin yazdığını sanmıyorum, ama kendisi çıkıp burada bunu belirtmesi ve olayı kınamasını beklerdim.
Anlaşılan birileri kendisine bir misyon edinmiş ve sağa sola hakaret mailleri göndererek ortalığı karıştırmaya niyetlenmiş.
Böylesine söylenecek en kibar söz Allahından bul...

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
TheBest' Alıntı:
Gönderen olarak <<<Hüseyin>>> admin@excel.web.tr yazıyor.
Ben bu maili Hüseyin beyin yazdığını sanmıyorum, ama kendisi çıkıp burada bunu belirtmesi ve olayı kınamasını beklerdim.
arkadaşlar bu gün cumartesi. taktir edersiniz ki yönetimde olan arkadaşların çoğu tatillerini yapmaktalar ve muhtemelen de aileleri ile zaman geçirmekteler. istediğiniz açıklama muhtemelen yapılacaktır. bence acele etmeyin.

T

TRABLUS

Misafir
Arkadaşlar biraz öncede bahsettim, bugün C.tesi çoğu kişi tatil ve izinli.
Ayrıca bir düşünün Hüseyin bir site kuruyor, cebinden her sene bilmem kaç Ytl para veriyor, o kadar üye topluyor, hizmetin en iyisini yapmaya çalışıyor. Buraya kadar ok. değilmi? Bundan sonrası şöylemi gelişiyor yani? Bu Hüseyin'e akşam sihirli değnek değiyor ve kendisine deniyor ki, sabah git bütün kendi üyelerine mail at, onlara küfür et,vb......
Arkadaşlar bırakın Hüseyin'e değnek değmesini, Gökten Vahiy gelse Hüseyin gene bırakın üyeleri, kimseye bu küfürleri edemez. Yapmayın lütfen. Kimseye cevap hakkı doğurmayın.

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
HIDROKINON,
YA ARKADAÞIM ANLAMADAN DİNLEMEDEN BÃ?YLE İLETİLERİ SİTEYE GÃ?NDERİRSEN SONRA ÇOK Ã?ZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALIRSIN, BÃ?YLE BİR MAİL GELDİYSE GÃ?NDEREN ARKADAÞA GERÇEK MAİL ADRESİNDEN BİR MAİL ATARSIN OLAYI ÇÃ?ZÜERSİN DİMİ AMA BAK NE KADAR POLEMİK YAÞANDI :arkadas: :bravo: :eek:k:: :Dost: :cekic: