ÖZÜR....

Merhaba : Site sakinleri

Millet gaza gelmeyin birileri bizleri birbirine düşürmeye çalışıyor. Böyle ufaçık çoluk coçuk oyunlarına kanmayın. Banada 3 adet göndermişler ama benim kullanmadığım ıskartaya çıkardığım adrese. HÜSEYİN Bey benim bu adresi kullanmadığımı biliyor niye oraya göndersin. Lütfen kendinize gelin dolduruşa gelmeyin gülün geçin. Kimsenin ismini de anmayın. Adı anılan kişiler kendilerini ispatlamış seviyeli insanlardır. İnanın böyle bir seviyesizliğe tenelzül bile etmezler.Þöyle düşünün seviyesiz kendini bilmez birisi deyip gülün geçin.

Seviyesiz bu seferde leventm adıyla sadırıyor. Yanlışşşş. Benimle o adresi kullanmazlar. Senin yerine olsam madem o kadar kuvvetli erkeksin kendi adınla çıkta abazalara laf söyleyen dilini koparı vereyim. Benim bildiğim erkek onun bunun arkasında laf etmez anıyla şanıyla konuşur. Sende haklısın seviyen bu kadarcık.

Ali

Uzman
Excel Vers. ve Dili
İş:Excel 2016-Türkçe
Trablus beyin dediğine katılıyorum.Bu kadar emek veren bir kişi delimiki üyelerine saçma sapan mail atsın. Ben daha önce hack konusunda bayağı okuduğum şeyler olduğu için başkası adıyla mail atılabilme işlemlerine çok rastladım.Nasıl yapıldığınada şahit oldum. Acı bir tecrübedir ki ölmüş bir arkadaşım adıyla bile küfür dolu mail geldi. Varın gerisini siz hesap edin.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba Arkadaşlar,
öncelikle forumda yeni olan arakadaşlar bilmezler, bizler bu filmi daha önce izledik.
Yine aynı şekilde benim tarafımdan gönderilmiş gibi görünen küfür içerikli emailler foruma kayıtlı olan üyelere gönderilmişti.

Benim bu mailleri gönderdiğimi düşünen üye varsa lütfen forumdan ayrılsın ve bir daha gelmesin, zaten bunu düşünecek olan kişi burada duruyorsa onun ruh sağlığından da şüphe etmek gerekir.
Ayrıca olayları yorumlamaktan bu kadar aciz bir kişi zaten foruma yakışmaz onuda ben istemem burada.

Aslında bir çok sağduyulu arkadaş gerekeni yazmış. Benim bunlara ilave edecek bir şeyim kalmamış.

Ancak yinede bir kaç mantık bağlantısı kurmakta fayda var.

1- Ben bu forumu etrafıma insanları toplayıp, sonra canım sıkıldığında küfür etmek için açmadım. Kaldıki email adresi toplamak için forum açmaya da gerek yok. Piyasada bir sürü forum var ve bir çok üyenin email adresleri görülüyor. Ama hayır ben tutupta kendi forumuma kayıtlı üyelere hemde gerçek imzamla küfür ediyorum.
Varmı sizce böyle bir mantık?

2- Dünya üzerinde bir günde yüzlerce forum açılıyor. Ciddiyetsizlikten, basiretsizlikten veya acemilikten %99 u tekrar kapanıyor. Bu forum başarılı olduysa arkasında emek, fedakarlık, birlik beraberlik gibi ulvi değerler olduğu için başarılı olmuştur.
Bu forumu başlatıp, bu kadar özverili ve pırıl pırıl yöneticileri biraraya getirebiliyorum ve forumu kısa sürede alanında Türkiyenin en büyük (üye sayısı ölçütünde) forumu haline getirecek kapasitem var ama gelin görünkü bir gün kafam esince tüm forum üyelerine küfür edecek seviyesizliği de gösterebiliyorum. Buna kim inanır, yapmayın lütfen.
Bizler bu forumu ilerilere taşımak için çok çalıştık. Hiç kendi yaptığını yıkan birini gördünüzmü?

3- Neden yanıtı şimdi gönderiyorum? Çünkü bir insanım, bir ailem var ve her normal insan gibi bende hafta sonu dışarıya çıkıyorum. Her yeri geldiğinde tekrarlıyorum. Forum bizim için önemli ama hayatımız değil. Ben hafta içinde bir şirkette çalışıyorum ve bu forumu ek bir faaliyet olarak açtım. Bu yüzden de her dakikamı foruma ayıramıyorum. Bu diğer yönetici arkadaşlar içinde geçerli.
Bugün niye dışarıda olduğumu merak eden de varsa hafta içi tansiyon problemi yaşadım, tahliller yaptırıyordum. Sayın TRABLUS arayıp durumu telefonla bildirdi. Ben de en çabuk şekilde eve geldim.
24 saat forumun başında olamadığım için özür dilerim.

4- Mailleri durdaracak kimse yokmu? diye soruluyor.
Benim göndermediğim bir şeyi durduramayacağımı yazmama gerek yok sanırdım, ama varmış.

Beni veya aslında forumun başarısını hedef alan bu çirkin emaillerden kimlere gittiyse, hepsinden tek tek özür dilerim. Başarımızdan dolayı özür dilerim. Çünkü başarılı olmasaydık, meyve veren bir ağaç olmasaydık taşlanmazdık. Taşlanmasaydık bu taşlar suçsuz kişilerin başına atılmazdı. Ama üzgünüm başarılıyız.

Saygılarımla....

mx5

Hüseyin arkadaşım ben bu forma üye olalı yeni oldu ama excell ve axcess ile ilgili öğrenmek istediğimi bu forumunuz sayesinde öğrenmeye çalışıyorum ve böyle forum oluşturduğunuz için size teşekkür etmeyi bir borç biliyorum ve meği gecen herkeze teşekkür ediyorum sizleri yıldırmak isteyenler vardır bun sziinde dediğiniz gibi meyve vern ağaç taşlanır böyle güzel ve seviyeli ve paylaşım dolu bir form oluşturduğunuz için teşekkür eder :dua2: ve çalışmalarınızda başarılar

A

aferits

Misafir
Böyle güzel ve kaliteli sitede bu tür abuk subuk şeylerin byte işgal
etmesi gerçekten üzücü.

Sieteyi, Admin ve mod ları herkes tanıyor.

Yolunuz açık olsun.
Yaptığınız hizmetler için minnettarız.

Saygılar.

Kınıyorum

Sayın Hüseyin Bey Bende exceli seven biri olarak sitenizden bilmediğim şeyleri öğreniyorum öğrenmek ve öğrenilen şeyleri paylaşmak kadar güzel başka bir şeyin olacağınıda düsünmüyorum.Başarıya ulaşmak herkesin yapabileceği bir şey değil ,bu nedenle bu başarıyı herkes kıskanabilir ancak çamur atmak sadece cahillerin yapabileceği bir durumdur.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

arkadaşlar tek kelime sölemek istiyorum; "MEYVA VEREN AÐAÇ TAÞLANIR." yaşasın forum yaşasın arkadaşlık... :bravo:

Bende küfürlü e-mailleri aldım ama sayın Hüseyin Beyin yazdığını aklımın ucundan bile geçirmedim. Bu tür şahıslara ki başkalarının adını ve imzasını yazarak O şahsın dostlarına küfür edenler muhatab bile olunmayacak derecede aşağı insanlardır. Ve en güzel söz de bence mü'min mü'minin aynasıdır. Burada biz birbirizimizle üzerinde hiç bir leke olmayan mükemmel bir ayine oluşturmuşuz ki küfürleri yazan arkadaş bize bakınca kendini görüyor herhalde. Üzerimize alınmadan lafları söyleyene iade edip (ki terbiyemiz bile elvermiyor) yolumuza devam ederek çalışanların, moderatörlerin, adminlerin ve sitede üyeliği bulunanların hepsine başarılar, kardeşlikler ve soğuk kanlı olmalarıın diliyorum.

Excel Vers. ve Dili
XP Türkçe
arkadaşlar konuyu bence uzatmak bu tip saldırıların hedefine ulaştığı anlamına gelir ki bu da saldıran kisinin istediğidir. ayrıca böyle akıl fikir yoksunu bir saldırının database'de yer işgal etmesi bile yersiz. ne de olsa ne darılan var ne de küsen. gülüp geçelim meseleye, meyva veren ağacın her daim taşlanması söz konusudur zaten...

Sayın Hüseyin Bey!
Bu güzel site ile tanısıp üye oldugumdan beri;
birbirne saygılı-seviyeli-adeta bir aile gibi kaynasmıs arkadaslarla tanıstım. ve diyorum ki: "İYİ Kİ BU SİTEYE ÜYEYİM" İnanın bundan dolayı da gurur duyuyorum. Böyle bir ortamda varsam bu sizlerin sayesindedir. Böyle bir ortamı hazırlayan sizin ve de diğer üye arkadaşların bu gibi çirkinliklerden çok uzak oldugunuzu biliyorum.
BÜTÜN İYİ DİLEK VE DUALARIMIZLA YANINIZDAYIZ. :Dost:
Selam ve Saygılarımla....
Yakup YILMAZ

Malesef her türlü insan buraya giribiliyor bunu engelemek en basta bu sitenin amacına ters olur o yüzden it ürür kervan yürür derler atalarımız gerçekten çok doğru şeyler söylemişler.. Bu siteyi kullan herkes bilmesi gerekeni biliyor zaten yeni gelen arkadaşlarda bizim bu maillerimizden aydınlabilirler....
Böyle bir forum olusturulduğu için en başta oluşturanlara sonrada katkıda bulunan herkese minnettar olmak lazım bence bu vesile ile yönetici arkadaşlara tekrar tekrar çooook teşekkürler :bravo:

:yazici:

yazıyorum yazıyorum. Bu forumda da böle şeylerin olduğuna inanamadım. bana burası google gibi bilgi alımı olunan forum sitesi geldi. Sayenizde bilgi topluyoruz, öğreniyoruz. Excel iii bilen bir adam bile burda verilen şeyleri görünce şaşırıyor.

piyasada o kadar saçma sapan form siteleri var ve öle arıza kendilerini çok büyük gören adminler var kiii burası onlardan inanılmaz ayrılıyor(bende bazı sitelerde adminlik yaptım) .

Mail bombardımanı dediğimiz bi sürü siteler var istediğiniz adla ve mail adresiyle istediğinizi yollayabilirsiniz. hadi hepimiz biliyoz bunu :kafa: kısaca

EXCEL i Ã?ÐRENMEK İSTİYORUM VE BURDAYIM :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

sayin hüseyin bey
sizden bu tür bir mail almadigima sevindim ancak, yazmis oldugunuz

"Benim bu mailleri gönderdiğimi düşünen üye varsa lütfen forumdan ayrılsın ve bir daha gelmesin, zaten bunu düşünecek olan kişi burada duruyorsa onun ruh sağlığından da şüphe etmek gerekir.
Ayrıca olayları yorumlamaktan bu kadar aciz bir kişi zaten foruma yakışmaz onuda ben istemem burada. "

sözlerini de size yakistiramadim, lütfen kimse ön yargili davranip bana cephe almasin neden mi? ben exceli seviyorum ve bu site gibi faydali bir iki siteyi daha uzun zamandir takip ediyorum ancak bilgisayar genis bir dünya ve ben "admin@excel.web.tr" ismi ile bir baskasinin bana mail atabilecegini bilmiyordum ve hala da anlayabilmis degilim, bir ismi nasil bir baskasi kullanabilir? eger bilmememk suç ise ben de sizden süphelendigim için özür dilerim.
ama basit bir örnekle; yazime dikkat atti iseniz türkçe karakter sorunu var ve çözemiyorum yani size göre basit olan bazi seyler baskalari için anlasilmaz veya zor olabilir, mazur görmek gerekmez mi? :?

sözlerini de size yakistiramadim, lütfen kimse ön yargili davranip bana cephe almasin neden mi? ben exceli seviyorum ve bu site gibi faydali bir iki siteyi daha uzun zamandir takip ediyorum ancak bilgisayar genis bir dünya ve ben "admin@excel.web.tr" ismi ile bir baskasinin bana mail atabilecegini bilmiyordum ve hala da anlayabilmis degilim, bir ismi nasil bir baskasi kullanabilir?
Sayın nihatkocaoglan niye bukadar alındınızki. Ben pek alada yakıştırdım en doğrusunuda söylemiş