powerpoint slayt'ta müzik sesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
süpeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr!!!!!! süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! :bravo:

Raider'e... ''pp'ye gömme'' fikri için,
Leventm'e..... ''ses kaydetme'' fikri için
Alpen'e.... ''recording conrtol'deki microphone ''seç'' fikri için

ÇOK...ÇOK....TEÞEKKÜRLER EDİYORUM.
BYESSSSS :hey:

Yapmayın arkadaşlar, forumun aslarını kaybediyormuşuzdu az kalsın dün gece

@zeyno piyasada üretim müdürleri arasında bir istatistik yapsanız yarısı bilgisayarda oyun oynamayı biliyordur en fazla ya neyse

sayın danersin,

Dünden beri hep merak etmişimdir ''acaba bize sataşan ne zaman olacak?'' diye.
Çünkü bu sanal aleminde hep oluyor. bekliyordum ama.. doğrusu bir Moderatör tarafından da beklemiyordum. Neyse çok gecikmedin sataşmada.
Ayrıca merak etme, kimseyi kaybetmiyoruz burda. sakın sen kendini kaybetmiş
olmayasın bir yerlerde?
Ben de bir birfirma'nın mali ve isari işler Müdiresiyim. Dolayısiyle PC ile işim gereği sıkı fıkıyım. Yani şunu söylemek istiyorum. PC'de sadece oyun oynamıyoruz. Mesleğimiz gereği PC'den çokça yararlanıyoruz. İyi ki de var şu PC teknolojisi. Tabii ki eksiklerimiz var. Bunu da siz sayın Moderatörler'in yardımları ile gidermeye çalışıyoruz. Haaa... şunu da söylemeden geçmek istemiyorum, evet ben boş vakitlerimde... Pc de okey de oynuyorum. hem de aslanlar gibi turnuvalara da katılıyorum. Buyrun sizi de beklerim turnuvalara.
Neyse.. hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Sayın :Müdire hanım
Sayın : danersin çok iyi bir insandır bunu hak etmedi sadece akşamki soru cevap trafiğini kaçırdığı için latife yaptı inanın gercekten iyi birisidir
Pardon ben onun avukatı değilim ama bu sitede taktir ettiğim çok kişiden biridir kendimi tutamadım gerçi biraz sonra kendisi size cevap verir tekrar pardon

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sn zeyno344

Ã?ncelikle sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Dünden beri hep merak etmişimdir ''acaba bize sataşan ne zaman olacak?'' diye.
Yalnız yukarıdaki cümleniz sanırım biraz haddini aşmış, Sn danersin'i hiç tanımamanıza bağlıyorum bunu. Forumda, kendisinin yardımseverliği fazlasıyla bilindiği gibi şakacı yönüde herkesce bilinir. İnsanlara yardım konusunda forumun en önde gelen kişilerindendir. Kafanızda bir önyargı oluşmasını engellemek amacıyla bunuda belirtmeyi gerekli gördüm. Yazdığı cevabı lütfen tekrar okuyunuz.

tamam arkadaşlar!! daha fazla cevap vermek istemiyorum. Bu konu fazla uzayacak yoksa burda. Ben kapatıyorum.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim.

Ama tespitimde halen aynı şeyi düşünüyorum. Titri müdür olur, olmaz oda çok önemli değil pek çok insan bilgisayardan daha verimli şekilde faydalanmak varken sadece oyun maksatlı kullanıyor ve pek çoğuda düğmesini açıp kapamada zorlanıyor. Dolayısı ile Levent beyin bu ekstra ilgisi ve bigisini takdir etmek amacı ile bu tespiti yapmıştım. Sizin düşüncenize göre Türkiye IT'den çok iyi faydalanan bir ülke ise
bu ayrı bir tartışma konusu.

Ayrıca yukarıda cümleyi kasıtlı şekilde üretim müdürleri diye daraltmıştım ve yarısı diye bir ifade kullanmıştım ki hiç kimse üzerine alınmasın ve zaten bu forumda oturup konuları bu dikkatle okuyan kişi üzerine alınmaz demiştim. Yanılmışım.

Tek bir mesaj altında 3 defa Boğaz köprüsünden atlama teması işleniyorsa, forumumuzun aslarını kaybetmekten korkarım tabi. Bu bir espri idi. Bende finanscıyım ama demek espri anlayışları farklı olabiliyor insanların.

Bu arada 3 gündür zor yollarda çözüm aradığınız işin basit bir mikrofon ayarından kaynaklanabileceğini yazmak için yazmıştım o mesajı. Ama direk ayarlarınızı kontrol edin deseydim, "Ben o kadar bilgisizmiyim" diye tepki gösterirsiniz diye mesajı espriyle karışık yazmıştım. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Bilgisayarda oyuna gelince. Yahoo oyunlarında ladder sistemi ücretsiz iken iki oyunda uzun süre lider oldum, briç ve pinochle'da. Aynı nick'le. Þimdi biraz daha faydalı bir iş yapmak maksadı ile günde 8-10 saatimi bu foruma veriyorum. Hangi amaçla herkesin anlaması zor.

Umarım buna değiyordur. Umarım yardım etmeye çalıştığım insanlar buna değer insanlardır.

Kolay gelsin ve başarılar.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 TR
Sizde konuyu kapattığınıza göre (mesajı yolladıktan sonra gördüm) bu konu burda kapanmıştır. Boşa uzatıp sizede banada birilerinin sataşmasını istemiyorum, (asıl sataşma ile o zaman tanışabilirsiniz, bu forumda ne sataşmalar yaşadım :) ve asıl konumuza dönelim.

Bu başlık kapanmıştır.
@zeyno cevap hakkı doğduğunu düşünür ve cevap vermek isterse PM ile moderatörlerden birne bildirerek cevap hakkını kullanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...