Proje için görüş ve öneri hakkında

Excel Vers. ve Dili
exel2007
slm kolay gelsin guzel bi iş çıkacaktır eminim sıfırdan anlatımlı yapsak bizlerde hem bişeyler öğrensek hem elimizden geldiğince yardım etsek(en azından moral versek) bi ders gibi bi kaynak olsa

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
slm kolay gelsin guzel bi iş çıkacaktır eminim sıfırdan anlatımlı yapsak bizlerde hem bişeyler öğrensek hem elimizden geldiğince yardım etsek(en azından moral versek) bi ders gibi bi kaynak olsa
Sayın @muhammetozgen ; Teşekür ederim aslında olabilir ,ama cok ciddi manada benim için bir zaman kaybı olacağı için sıkıntı olabilir zaten zaman zaman aşamaları dosya ekinde paylaşmayı düşünüyorum selam ve saygılarımla

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba Syn. excel41;
Güzel ve Faydalı bir çalışma olacağına eminim.
her kaydın txt olarak yedeklenmesi veri kaybı yada olası silmelerde B planı olur. (lag tutmak gibi düşünün bu veriler Userformdaki silmelerde silinmez sonuna S harfi eklenir gibi..) gerektiğinde bir buton ile bu veriler excel dosyasında birleştirilir.
Bu yazdıklarım proje sonunda düşünülebilir. Yapmak isterseniz aklınızda bulunsun.
Başarılar dilerim.

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Merhaba Syn. excel41;
Güzel ve Faydalı bir çalışma olacağına eminim.
her kaydın txt olarak yedeklenmesi veri kaybı yada olası silmelerde B planı olur. (lag tutmak gibi düşünün bu veriler Userformdaki silmelerde silinmez sonuna S harfi eklenir gibi..) gerektiğinde bir buton ile bu veriler excel dosyasında birleştirilir.
Bu yazdıklarım proje sonunda düşünülebilir. Yapmak isterseniz aklınızda bulunsun.
Başarılar dilerim.
Sayın @muygun hocam; Öncelikle görüş ve önerinize sonsuz teşekür ederim ,sizinde belirttiğiniz konuların olmasa olmazıdır. çünkü kullanıcının tavır ve davranışlarından muteberit B planı diye her daim yedekte bulunmalıdır aksi taktirde kullanılacak işletmenin kaosa sürüklenmesine sebep olacaktır. Konu ile ilgli kesinlikle txt. ,ile yedeklenmiş verilerin belli periyodik aralıklarda, yedeklemeye zorlanması gerekmektedir, zaten arşiv ve silinen kayıtaların ne zaman ve hangi kullanıcı tarafınfan silindiğinin kaydını özel bir bölüm halinde proje sonunda ciddi manada ele alınacaktır. sevgi ve saygılarımla

Zeki Gürsoy

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Office 2019 (64 bit) - Türkçe
Projenizde başarılar dilerim.
Programınızın uzun vadeli ve hızlı çalışabilmesi için veritabanı olarak ben MS Access kullanmanızı öneriyorum.

Excel Vers. ve Dili
Office 2010 & 2016 TR
Projenin harika bir şekilde sonuçlanacağına inanıyorum.
Emeğinize sağlık.

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Projenizde başarılar dilerim.
Programınızın uzun vadeli ve hızlı çalışabilmesi için veritabanı olarak ben MS Access kullanmanızı öneriyorum.
sayın zeki bey tsk ederim guzel fikriniz için deneme ler Yapmakta kaçınmayacağım selâmlar

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Veri tabanı olarak Access kullanırsanız daha iyi olur.

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Veri tabanı olarak Access kullanırsanız daha iyi olur.
sayın Orion bu konudaki düşünceler sanirim çoğalacak gibi ama denemeler yapacağım tabiki altından kalkabilirsek ne ala selam ve saygıyla

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
Güzel bir proje başarılar.
Ekranlar tam ekran olsa, buna orantılı olarak diğer buton ve yazılar da büyüse daha güzel durur mu?

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Güzel bir proje başarılar.
Ekranlar tam ekran olsa, buna orantılı olarak diğer buton ve yazılar da büyüse daha güzel durur mu?
Sayın @asri ; görüş ve önerin için çok teşekür ederim ,ayrıca malum taslak halinde son rütuşları proje bitiminde yapacağım inşallah ,bu konuda sizin tecrübenizi biliyorum :) selamlar saygılar

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2010- TÜRKÇE
Benzer sayılabilecek bir dosyam mevcut. İncelemek isterseniz paylaşablirim sizinle...

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Sayın excel41,

Gününüz aydınlık, neşeniz, sağlığınız yerinde ve kazancınız bol olsun.

Yukarıdaki projenizle bizleri heyecanlandırdınız, size kolaylıklar ve başarılar dilerim.
sayın assenucler teşekkür ederim güzel düşünceniz için kodlamaya başlandı inşallah en kısa sürede bitirip sizlerle paylaşacağım selâmlar saygılar

yanginci34

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel2016
Sayın excel41 Hocam projenizde başarılar dilerim sizlerin sayesinde çok şeyler öğrendik. Kolay gelsin.

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Sayın excel41 Hocam projenizde başarılar dilerim sizlerin sayesinde çok şeyler öğrendik. Kolay gelsin.
Sayın @yanginci34 ; Teşekür ederim güzel düşünceniz için BİLGİ nin 5 harften ibaret olup bunun % 80'i nin (B)İLGİ olduğunu biliyoruz hep beraber bir şeyler öğreniyoruz selamlar sevgiler

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Merhaba,

Projeniz nasıl gidiyor? Epey yol aldınız mı?

excel41

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Merhaba,

Projeniz nasıl gidiyor? Epey yol aldınız mı?
Merhaba üstad ; Epey yol aldım denemez ama hala önümde yaklaşık 45 günlük termin süresi var. Geçen sürede birşeyler yapıldı ki hala yolun başındayım, inşallah tahmin ettiğim sürede bitmesini umuyorum selamlar