Seçim sonuçları

Excel Vers. ve Dili
2010
Bir de her sayfa için ve İl Toplamı için grafik oluşturabilirmiyiz. Ayrıca grafikte sadece pasta dilimi değil yüzdesel olarak da değer görebilirmiyiz.

Excel Vers. ve Dili
2010
Ellerinize sağlık, yalnız giriş ile sonuç girdiğimde hepsini işlemiyor.makro devreye aldığımda düğme 6 tüm verileri siliyor.Sandıklar için sonuç girişi yaprken doğru uygulama ne olmalı. tekrar tşk. ediyorum. Excel de iyi olmadığım için sorularım garip de gelmiş olabilir. anlayışınıza tşk.ler.

Muhammet Okumuş

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 Türkçe
Düğme6 Temizle makrosu onu kullanmayınız. B3 hücresinde Açılır Liste ile ilçe adını seçiniz. C3 hücresine sandık no giriniz. Daha sonra parti oylarını giriniz.
Bilgiler veri sayfasına işlenecek. Eğer aynı ilçe ve sandık no girerseniz girmiş olduğunuz bilgiler geri gelecektir.

Muhammet Okumuş

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 Türkçe
İlçedeki bazı sandıklar ne köy, ne de mahalle. Onlar nerenin sandıkları?

Muhammet Okumuş

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2013 Türkçe
Veri sayfasındaki gereksiz sandık numaralarını siliniz.
Temizle makrosunu veri sayfasına aldım.
Sandık grafiklerini görebilmek için Köy ve Mahalle sayfalarındaki yerleşim yerleri adlarına tıklayınız.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
exel2007
Sayfa koruması nedir acaba emeğinize sağlık kendi ilçemizde kullanabilirmiyiz acaba

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Tr
Sayın Ömer Baran bunu 8 ilçeye göre ayarlayabilirmiyiz. Size zahmet olacaksa nasıl yapacağımı yazarsanız ben düzenlerim.

Excel Vers. ve Dili
2003 İngilizce
yeni link atabilecek var mı_?