Sigorta Poliçeleri Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Office XP -Türkçe
Poliçe kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, tarihi bitmek üzere olanları listelemek gibi bir çok şekilde sorgulama yapabileceğiniz, müşterilerinizin poliçe tutarlarını taksitlendirip ödemelerini listeleyebileceğiniz, bunları rapor olarak alabileceğiniz, vb. detayları olan bir program..

Ayrıca müşteri bilgilerinizi de ayrıntılı bir biçimde depolayabilir, program üzerinden onlara E-Posta yollayıp eğer uygun modeminiz varsa telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gayet pratik menü düzenine sahip, kullanımı çok kolay…

Kullanmak isteyenler için logonun yazı tipini de ekliyorum.. SHIFT tuşuna basılı tutup programı tasarım düzeninde açarak kendi adınızı yazın veya logonuzu koyun size özel hale getirmiş olursunuz..

Giriş “KKM”
Taruz

Dosyayı indiremedim. Sanırım ücretli üyelik istiyor. İndirme yolu var mı?

Kod:
Poliçe kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, tarihi bitmek üzere olanları listelemek gibi bir çok şekilde sorgulama yapabileceğiniz, müşterilerinizin poliçe tutarlarını taksitlendirip ödemelerini listeleyebileceğiniz, bunları rapor olarak alabileceğiniz, vb. detayları olan bir program..

Ayrıca müşteri bilgilerinizi de ayrıntılı bir biçimde depolayabilir, program üzerinden onlara E-Posta yollayıp eğer uygun modeminiz varsa telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gayet pratik menü düzenine sahip, kullanımı çok kolay…

Kullanmak isteyenler için logonun yazı tipini de ekliyorum.. SHIFT tuşuna basılı tutup programı tasarım düzeninde açarak kendi adınızı yazın veya logonuzu koyun size özel hale getirmiş olursunuz..

Giriş “KKM”
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar	Poliçe Yönetimi.rar (290.5 KB, 4331 Görüntülenme)

Excel Vers. ve Dili
2003
elinize sağlık tebrik ederim ama ücretsiz vermeyin. siz bedava hizmet vermisiniz site üyelik parası istiyor. madem bu hizmeti ücretsiz br upload yapınız. üstünüzden para kazandormayın

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
teşekkür

güzel uygulama teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Sağolun, teşekkür ederim..

Şifreyi değiştirmek için,

Programı Shiftle açın ve "YENİ ŞİFRE" formunu tasarıma alın. Şifrenin yazıldığı metin kutusunun özelliklerini açın. Veri/Geçerlilik Kuralı 'ndan şifreyi değiştirebilirsiniz..
Merhabalar,
Yeni şifre oluşturup dosyayı açamadım.
Mevcut şifresi ne acaba dosyanın ?

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
güncel versiyonu varsa yükleyebilirmisiniz lütfen. ?

Excel Vers. ve Dili
türkçe
elinde bu programı kullanan var ise lütfen tekrar atabilir mi veya bizimle iletişime geçebilir mi rica ediyorum