Sigorta Poliçeleri Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
Türkçe 2003-2007 excel versiyonu...
Emekleriniz için tesekkur ederım...
Basarılarınızın dewamını dilerim...
Sayenızde ılk kez acces le tanısıyorum :)

Excel Vers. ve Dili
2010
öncelik ile emeğiniz için teşekkür ederim şifre ile ilgili yardımcı olur musunuz programa giriş şifresi nedir.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba arkadaşlar..

Şifre ilk mesajda yazıyor..

Makro güvenlik sebebiyle açamayanlar; boş bir access dosyası açın ve seçeneklerden güven merkezi ve oradan makro güvenliği seçeneğine gidin.. Seviyeyi düşük yapıp dosyayı tekrardan açın..

Özel mesajla ugyulamayı geliştirmemi isteyen arkadaşlar kusura bakmasınlar, bu mümkün değil..

Excel Vers. ve Dili
2003
Poliçe kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, tarihi bitmek üzere olanları listelemek gibi bir çok şekilde sorgulama yapabileceğiniz, müşterilerinizin poliçe tutarlarını taksitlendirip ödemelerini listeleyebileceğiniz, bunları rapor olarak alabileceğiniz, vb. detayları olan bir program..

Ayrıca müşteri bilgilerinizi de ayrıntılı bir biçimde depolayabilir, program üzerinden onlara E-Posta yollayıp eğer uygun modeminiz varsa telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gayet pratik menü düzenine sahip, kullanımı çok kolay…

Kullanmak isteyenler için logonun yazı tipini de ekliyorum.. SHIFT tuşuna basılı tutup programı tasarım düzeninde açarak kendi adınızı yazın veya logonuzu koyun size özel hale getirmiş olursunuz..

Giriş “KKM”
Şifre olarak net yazacağız

Excel Vers. ve Dili
TR
selam hocam bunu tam nasıl kuruyoruz adım adım anlatırmısınız yada kurma yolunu adım adım anlatan bir video cekseniz sevinirm

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum
mrb programı bir türlü indiremiyoruz nasıl yardımcı olursunuz

Excel Vers. ve Dili
2003 - türkçe
Arkadaşlar yüklediğiniz dosyaları açamıyorum neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
seçeneklerde neden trafik sigortası yok onu nasıl ekleyebiliriz.

Excel Vers. ve Dili
microsoft office 2007
Bazı eksilkiller var acaba bunları nasıl düzenleyebiliriz veyahut siz bunun üzerinde bir güncelleme yapacakmısınız.Program içinde öncelikle teşekkür ederim.Ellerinize sağlık ama geliştirmek lazım

Excel Vers. ve Dili
2003
Sigorta Poliçe Takip

Sayın Taruz,
aşağıda belirttiğini programı bana göndermeniz mümkün müdür ?
mail adresim serefkarakus@gmail.com

İlginiz için teşekkürler.

Poliçe kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, tarihi bitmek üzere olanları listelemek gibi bir çok şekilde sorgulama yapabileceğiniz, müşterilerinizin poliçe tutarlarını taksitlendirip ödemelerini listeleyebileceğiniz, bunları rapor olarak alabileceğiniz, vb. detayları olan bir program..

Ayrıca müşteri bilgilerinizi de ayrıntılı bir biçimde depolayabilir, program üzerinden onlara E-Posta yollayıp eğer uygun modeminiz varsa telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gayet pratik menü düzenine sahip, kullanımı çok kolay…

Kullanmak isteyenler için logonun yazı tipini de ekliyorum.. SHIFT tuşuna basılı tutup programı tasarım düzeninde açarak kendi adınızı yazın veya logonuzu koyun size özel hale getirmiş olursunuz..

Giriş “KKM”

Excel Vers. ve Dili
2007 ofis
iyi günler benim bi sorum var ben bu programda hergün kestigim poliçelerin girişini yapıp hangi şirketten kestigimi seçtigimde ve komisyon oranını girdigimde bana sonuc verirmi ve ay sonunda da genel toplamlarını alabiliyormuyum

neco_can

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
exel 2016
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
süresiz üye
programı indirebilmeniz için altın üye olmalısınız. Emeğe saygı. Çok cüzi bir ücretle altın üye olabiliryorsun

Excel Vers. ve Dili
2013 turkçe
Poliçe yönetimi indirdim ama şifre yanlış kkm yazdım olmuyor yardımcı olurmusunuz

Excel Vers. ve Dili
2019
Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29/05/2022
Merhaba,,

Ben denedim açtı, büyük harfle şifre KKM

Selamlar.