Şirket Otomasyon (Gelir-Gider-Alış-Satış-Stok-Çalışan) takip

Excel Vers. ve Dili
2003
Türkçe
Sayın Göçebe81,
Öncelikle emeğinize sağlık, çok güzel bir program olmuş. Access i çok iyi bilmiyorum o yüzden sormak istediğim şu: 65 müşteri girişi yaptım daha fazla yapamıyorum, program izin vermiyor. Bunu mesela 5 000 müşteri olarak nasıl değiştirebilirim?
Yardımlarınız ve paylaşım için şimdiden teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Merhabalar arkadaşlar.. ilk önce sayın göçebeye teşekkür ederim,çalışmalarında başarılar dilerim..
Arkadaşlardan bazıları admin şifresini ve kullanıcı tanımlamadaki şifreleri sormuş.. şöyle yadımcı olmak isterim
ilk önce programı açarken arkadaşımızın vermiş olduğu kullanıcı ismi ve şifresiyle giriyoruz programa. Kullanıcı adı ALİ şifresi 123 bu admin
program açılınca Kullanıcı tanımlama bölümüne giriyoruz ki buraya giriş şifresi 1985 buradan istediğiniz şekilde kullanıcı ve şifre düzenleye bilirsiniz..
Programın açık kaynak olmasına gelince programın sayfalarını göre bilmek için, programı açarken SHIFT tuşuna basılı tuturak açıyoruz ve karşımıza güvenlik uyarısı geliyor SHIFT tuşunu bırakmadan AÇ butonuna tıkladığımızda programın sayfaları ekrana gelir.. bu şekilde kodlara ulaşabilirsiniz..
Saygılarımla.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.:bravo:
SHIFT e bastığım halde açılmıo arkadeşlar lütfen bana yardım edin yardımcı olursanız sevinirim. Genel ekstreyi müşterilere basıp vereceğim için orada MARVEL yazması pek doğru olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
turkce 2003
Elerınıze saglık cok guzel olmus yanlız bu musterı ve stok sınırlı galiba 84den sonra stok almıyor acıp kapantım kayıt ustune yapsınmı dıyor musterı ve stok sayısını nasıl artırabılırız tesekkkurler

Excel Vers. ve Dili
turkce 2003
Kardesım ınan harıka olmus kullandıkca sn tesekkur edıyorum yanlız bu musterı ekleme sınırı ve marel kımya yazan yer nasıl kalkar musterı bakıyesı alacam cıktısı marek kımya yazıyo yardım edermısın cok ama cok tesekkurler

Excel Vers. ve Dili
xp
emeğe saygı
gerçekten paylaşım için teşekkürler ancak şu açık kodları değiştirmekiçin orhan şifresinide rica edebilirmiyim
teşekkürler tekrar paylaşım için

Excel Vers. ve Dili
2007
şifreyi girdim ancak çalışmıyor.açılmadı program ne yapmalıyım

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Bilader sağol çok güzel olmuş fakat ürün kod 5 rakam yazılabiliyor bunu nasıl arttırabiliriz. güncel tarih ve saat ayarları nasıl yapılacak.

Excel Vers. ve Dili
2003,2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
12.08.2023
ellerinize sağlık çok teşekkürler paylaşımınız için

Excel Vers. ve Dili
excel xp
çok güzel bir program elinize sağlık .... ama hala vb şifresini alamadık bi yardımcı oluverseniz ne güzel olucak :D

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
teşekkürler adamım çok güzel olmuş vede çok ta güzel çalışıyor
,

Excel Vers. ve Dili
2007 turkçe
Eline sağlık çok güzel olmuş çok işime yaradı yanlız bir sorun var bana marvel kimya yazısını değiştiremiyorum nasıl yapabiliriz yardımlarınızı benkliyorum

Excel Vers. ve Dili
2007 turkçe
Sayın göçebe çalışmaınz çok güzel yanlız ben modül sayfasına giremiyorum.... Marvel kimya başlığını değiştirmek istiyorum ama olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşk. Program çok güzel orhan kullanıcı adı altında şifre istiyor

Excel Vers. ve Dili
office tr 2007
teşekkürler sayın gocebe;
bu tarz çalışmalar gelecekte yetişen yeni nesil kardeşlerimiz için oldukça faydalı olacaktır. proğramın biraz daha geliştirilmesi, kişilerin proğram işleyişini tam manasıyla görebilmeleri için VBA şifresinide yayınlarsanız çok daha iyi olacağı kanaatindeyim.
Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
excel 2003
elinize sağlık gerçekten çok güzel bir program fakat
vb şifresini nedir marvel kimyayı değiştirmek için.bu konu hakkında herhangi bir bilgi aktarılmamış.eğer çözen varsa veya programın yapımcısı bu konuda hassas olursa sevinirim.Tekrar teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003
merhaba arkadaşlar....
Yeni demiyorum ama yeniden düzenlediğim bir proğramla karşınızdayım.
Proğramın kodları açık.
Iyi günlerde kullanın.
Ama görüşlerinizi lütfen belirtin.

Kulllanıcı adı: Ali
şifre :123

http://www.excel.web.tr/attachment.php?attachmentid=63630&d=1238710880
ya gerçekten elinize sağlık süper olmuş.herşey ok girilen bilgilerde siliniyor. Sadece shıfte basılı tutarak açamadım ben.
Aslında sadece firma adını değiştireceğim nasıl yapabilirim.
şimdiden teşekkürler