Soru göndermeden önce lütfen okuyunuz.

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003 Türkçe
sayın meraklı biri,

hiç de meraklı biri değilmişsiniz :)

bu başlık soru göndermeden önce okumak için, soru sormak için değil ki?

şimdi meraklı biri olarak bidaha okuyun.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Evet bence de bu konu soru sormak için değil. Ama bundan sonra böyle yapmayacağınızı biliyorum. İşte istediğiniz çalışma. Geliştirmesi artık size kalmış..

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Sn Demiral
İlginize teşekkürler.Acces te yeni olduğum için ve belkide yeterince inceleme yapamadığım için çok teşekkür ederim.Sizleri üzmüşsem çok özür dilerim saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
Access 2003
Estağfurullah. Neden üzesiniz ki.. Hayatta üzülmek için o kadar çok şey var ve o kadar önemliler ki; sizin bahsettiğiniz şeyin lafı bile edilmez.. Saygılar

Excel Vers. ve Dili
exelxp türkçe
Sayın Yetkili;

Sorulan Soruları inceledim. Access'de hesaplama ile ilgili link verilmiş lakin link çalışmıyor. Bu Access'de hesaplama nasıl yapılır biriniz bir yardımcı olsanız çok sevinirim...

Excel Vers. ve Dili
microsoft office excel 2007
ocak başında yurt dışında bir fuara katılacağım...mallarımı excelde dosyalamak,satılan malları ve müşteri adları ile listelemek .. fuar bitiminde de kalan stoğu kolayca excelde hazırlamak istiyorum..excelin e sini bilmiyorum..bana ne önerirsiniz?

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
mrb arkadaşlar benim sorunum şu ben bir stok programı yapmayı düşünüyorum accesste çalıştığım iş yeri için.ecceldeki tabloyu access ekleye biliyormuyuz
ekleyebiliyorsak stok programını yapacagım.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
sizde 28. mesajı okuyun lütfen.

Excel Vers. ve Dili
access
arkadaşlar bir kozmetik firmasının veritabanını yapmak zorundayım. lütfen yardımcı olun:(

Excel Vers. ve Dili
access
arkadaşlar bir kozmetik firmasının veritabanını yapmak zorundayım. lütfen yardımcı olun:( mani-aq@msn.com

access form

Merhaba arkadaşlar;Tapu tarama işlemlerinde kullanacağım excel formları access ile yapmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Excel Vers. ve Dili
access
ya arkadaşlar bn forma resim ekleyemiorum yardımcı olur musunuz lütfen:( butona tıklayıp resimlerin gözükmesini istiorumm....

Excel Vers. ve Dili
2003
yardım lütfenn

arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Ekteki kozmetik veri tabanında satılan malzemelerin stok miktarından düşmesini istiyorum teşekkürlerr.dosya 2.küsür mb napçammm

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
Belkİde Çok AbsÜrd Bİr Soru Soruyorum Ama Farkinda DeĞİlİm ! çÜnkÜ Ben Access Bİlmİyorum. Ancak GÖrdÜĞÜm Kadariyla Excelde Yaptiklarimi Kullanarak, Daha DoĞrusu Excelde TopladiĞim DÜzenledİĞİm BİrÇok Verİyİ Özetler Halİnde Tablolar Halİnde Toparlayabİlmek, DeĞerlendİrİlebİlecek Duruma Getİrebİlmek İÇİn En İdeal YÖntem Access. ÖĞrenmenİn Siniri Yok, Bİlgİye Duyulan AÇliĞinda Öyle. YaŞimi BaŞimi Aldim Ama 45 YaŞindan Sonra Sayenİzde 20 Yil Önceye DÖndÜm. HergÜn Yenİ Şeyler ÖĞrenİyorum. Sormak İstedİĞİm Nokta Şu; Ben Excel İÇerİsİnde Kalip Oradakİ Verİlerİmİ Orada Toparlamaya Devammi Etmelİyİm Yoksa Access E VerdİĞİm Emekler Bana GÜzel SonuÇlar Olarak DÖnermİ ? Tek Sikintim Zaman Bu YÜzden Fayda/zaman Analİzİ Konusunda Ustalarimizin Önerİlerİne Şİddetle İhtİyacim Var. Tavsİyelerİnİz İÇİn Şİmdİden Sonsuz TeŞekkÜrler. Bu Arada Access Le UĞraŞmaya BaŞla Dersenİz BaŞlangiÇ İÇİnde İyİ Kaynak Önerİlerİnİzİ Beklİyorum. Net Ortaminda Temİn Edİlebİlen Bİr Kaynak Olursa Çok Daha Memnun Olurum.

Excel Vers. ve Dili
2003
Selam, mde yapılmış ve bozulmuş bir programı onarmak zor ancak tabloları başka bir database alınabilir.mdb halindeki şekli üzerine tabloları alırsanız problem kalmayacak diye düşünüyorum

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
acess hakkında bir sorum var acil yardım edermisiniz???

acess hakkında bir ödevim var ama kafam karıştı yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz ACİLL

ÖDEV KONUSU:

PERSONEL tablosunun alan adları ve veri türleri aşağıdaki gibidir:

CALISANNO 10 Karakter Birincil Anahtar Boş olarak geçilemez.
ISIM 20 Karakter Boş olarak geçilemez.
SOYAD 18 Karakter Boş olarak geçilemez.
DEPARTMAN 9 Karakter
TELNO 11 Karakter
Ayrıca UCRETLER tablosunda aşağıdaki alan adı ve türleri mevcuttur.
UCRET_ID TAMSAYI Birincil Anahtar Boş olarak geçilemez.
CALISANNO 10 Karakter PERSONEL tablosundaki CALISANNO alanı ile ilişkili Boş olarak geçilemez.
ISEBASLAMATARIHI Tarih Boş olarak geçilemez.
ISTANIMI 30 Karakter
DOGUMTARIHI Tarih
MAAS Ondalık Sayı Boş olarak geçilemez.
FAZLAMESAI Ondalık Sayı
1. Her iki tabloyuda oluşturunuz.
2. Tablolara beşer adet veri giriniz.
3. Birincil anahtar ve yabancı anahtar ilişkisini kurunuz.
4. İsminin ilk harfi “a” ile başlayan personlleri listeletiniz.
5. Maaşı 500’den büyük olan kayıtları listeletiniz.
6. Maaşı 100 ile 1000 arasındaki kayıtları Between ve AND kullanarak listeletiniz.
7. Departmanı “Muhasebe” olan kayıtların TELNO alanlarını EV olarak değiştiriniz.
8. Maaşı 500’den küçük olan kayıtların FazlaMesai ücretini 20 yapınız.
9. Departman bölümü boş geçilmiş kayıtları siliniz.
10. UCRETLER tablosunu kullanılarak MAAS ve FAZLAMESAI alanlarını küçükten büyüğe ve büyükten küçüğe sıralayınız.

MS Access’ta Sorguları kaydediniz.