Taksitli Satış & Müşteri & Stok Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Elinize sağlık çok güzel olmuş.
Madem Mobilya işleri için yapılmış
neden mobilya desenli olmasın programınız.
Bakalım beğenecekmisiniz küçük değişiklikler yaptım desende.

Excel Vers. ve Dili
exel2007
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
27-09-2023
sn göcebe81 elinize saglık daha öncede yazmıştım sanırım guncelemeye devam ediyorsunuz benim bi önerim olacak muşteri satış kısmına ürunu ve miktarını yazınca stoktan fiyatı kendisi bulup getirsin o zaman satış daha kullanışlı olur

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
güzel bir çalışma tebrikler, tek bir tavsiyem görünüm açısından ana menü biraz iyi olmamış...

Excel Vers. ve Dili
excel_2003
bizim firmada da buna benzer bi program. sanırım VBA excel e verilari atabiliyoruz. fakat böyle programların en buyuk sıkıntısı aşırı veri girince bazı dataları göstermiyor. umarım bundada böyle sıkıntı yoktur. bi dükkan açarsam çok işime yarayacağı kesindir:)emeğinize sağlık.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
firma bilgileri nasıl değişiyor

özür dilerim firma adı girişi nerden yapılıyor ben bulamadım lütfen yardım Ayrıca hazırlayan arkadaşa teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
lütfen bir cevap

firma bilgileri nasıl değişiyor en azından buton konulamazmı idi lütfen arkadaşlar çok önemli

Excel Vers. ve Dili
2003
Program çoz güzel gözüküyor ancak her yerinde hata var, incelemeden yapılmış ve hiçbir işinize yaramaz.
Örnek olarak bir firma girin ödeme yapın, tahsilat yapın, taksitlendirme yapın daha iyi anlarsınız
Bu kadar uğraşan arkadaş bir kontrol etseymiş ya

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
öncelikle böyle bir paylaşım için ne kadar teşekkür eder sayılarımı sunarım lakin yapmış olduğunuz değerli programda stok ile alakadar bir şifre sormakta bunun için nacizane yardımlarınızı beklemekteyim,
hayırlı günler efendim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
şifre

öncelikle böyle bir paylaşım için ne kadar teşekkür eder sayılarımı sunarım lakin yapmış olduğunuz değerli programda stok ile alakadar bir şifre sormakta bunun için nacizane yardımlarınızı beklemekteyim,
hayırlı günler efendim.
diğer tüm şifreler: 1985

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
teşeekkür ederim üstad fakat bu seferde yeni ürün girişi yapmıyor bu konuda sizinde bir sıkıntınız oldumu yada kasıtlı olarak yapılmış birşeymidir. hayırlı günler efendim.

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
valla ben biraz üzerinde durdum

teşeekkür ederim üstad fakat bu seferde yeni ürün girişi yapmıyor bu konuda sizinde bir sıkıntınız oldumu yada kasıtlı olarak yapılmış birşeymidir. hayırlı günler efendim.
şimdi bakın programda zaman zaman bazı yerlerinde hatalar çıkıyor bu nedenle yapacak fazla bir şeyimiz yok ancak ürün kaydında probleme rastlamadım mutlaka bir eksiklik yapmışsınızdır. Fakat şunu söyleyim iyi bir çalışma sadece bilen üstadlar tarafından revize edilmesi yani düzeltilmesi ve eksiklerin giderilmesi gerekmektedir.

Excel Vers. ve Dili
2003 - 2007
gereken yerleri doldurup kaydet dedim sadece okeyliyor fakat diğer taraflarda stokta vs göstermiyordu az önce tekrar denedim oldu. kapatıp açtım denedim olmadı.

Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003
Eline Saglik Kardes Cok Guzel Olmus Aama Stok Giris Bolumune Girerken Sifre Istiyor Yardimci Olabilirmisin

Excel Vers. ve Dili
excel 2010 tr
konuyu tam inceleyin

Eline Saglik Kardes Cok Guzel Olmus Aama Stok Giris Bolumune Girerken Sifre Istiyor Yardimci Olabilirmisin
konuyu tam incelerseniz diğer şifreler 1985 olarak ayrlanmış ancak tüm soruları okursanız ve yorumları programın hata verdiğini görürsünüz program sahibi yorumlara cevap vermemekte ısrar ediyor.

Guncelleme

sn göcebe81 elinize saglık daha öncede yazmıştım sanırım guncelemeye devam ediyorsunuz benim bi önerim olacak muşteri satış kısmına ürunu ve miktarını yazınca stoktan fiyatı kendisi bulup getirsin o zaman satış daha kullanışlı olur
Arkadasim bunun malzemeyi sectigin combo nun guncellemeden sonrasi icin asagidaki kodu ekle
istedigin olacaktir.

Me.SATIS_FIYATI = Me.SATILAN_MAL.Column(2)