Taksitli Satış & Müşteri & Stok Takip Programı

Excel Vers. ve Dili
excel
Öncelikle emeklerinize sağlık hakikaten mükemmel bilgi paylaşımı olmuş.Çok işime yarayacak..

Excel Vers. ve Dili
VISUAL BASIC
Cok Guzel Olmus.

yalniz programda soyle bir acik var sifre girerken f tuslari ile formlari aciyor .bilginize

AdemCan

Altın Üye
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
2019 TR
Firma isminin değiştirilmesi

Merhaba arkadaşlar, öncelikle programı yapan arkadaşın ellerine sağlık çok güzel bi program olmuş, bu tür programlar yapmak istemişimdir ama inşallah onlarda olacak..
Yazılan mesajların bazılarında programdaki firma isminin nasıl değiştirileceğini soran arkadaşlar olmuş. Bende onların işine yarar diye ekteki dosyayı hazırladım ve elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.. Ancak bunu programı yapan arkadaş istemezse bu mesajı sile bilirsiniz.. İnşallah yasak değilsir..

Saygılarımla.. Çalışmalarınızda başarılar dilerim..:bravo:

*Ekteki dosya doc olup 419,0 kb ağırlığındadır

Excel Vers. ve Dili
2003
Ellerİne SaĞlik Çok GÜzel Bİr ÇaliŞma OlmuŞ .paylaŞimin Ve EmeĞİn İÇİn TŞk Ederİm

Yanliz ÜrÜn Bİlgİsİ GİrİŞ MenÜsÜ Şİfresİnİİde Kaldirsaydin Daha GÜzel Olurdu Be Adamim...:)

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
türkçe
ben neden dosyaları göremiyorum vede indiremiyorum :(

Excel Vers. ve Dili
excel 2002
linkler çalışmıyor

neden acaba sayın forum yöneticileri ? yardımlarınızı bekliorumm

Excel Vers. ve Dili
türkçe
hocam ben emeğinize çok saygı duyuyorum bana mutfak menü ve reçeteleri ile ilgili bir örnek gönderir misiniz çok teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Sunucu değişikliği sebebiyle bazı dosyalar ne yazıkki indirilememektedir.

Sayın gocebe81'e ait bu değerli çalışmanın başka bir üyemiz tarafından kendi işine uyarlanarak geliştirilmiş bir örneği konunun ilk mesajına yeniden eklenmiştir.

İMRANCUHADAR

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2007 Türkçe
İlk mesajda yazan Kullanıcı adını yazınca sistemde böyle bir kullanıcı yok türünden bir hata veriyor

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Allah razı olsun. Çok işime yaradı.Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
office 2003
arkadaşlar sabah beri anlayamadığım bir tek nokta var program süper tamamda.Nedense stok düşümü yapamıyorum ben bu programda.Yani satış yapıcam dolayısı ile stoğu düşmesi gerekli bunu nasıl yapabilirim ? yardım edecek kimse yokmu

Excel Vers. ve Dili
C++
PASCAL
ARKADASLAR Ben müşteri takip programı yaptım ama bilgiler az oldu ama brz daha detaylı lazım elinde olan bana yarına kadar olaştırabilirmi acil yarn proje teslim edecem

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2007
ellerinize sağlık fakat makrolarla ilgili sürekli hata veriyor ve programı açamıyorum:(

Excel Vers. ve Dili
tr
Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma yalnız bir sorum olacaktı.
burda bazı düzenlemeler yapmak istiyoruz mesela FİRMA İSMİ DEĞİŞİKLİĞİ VEDE ANA SAYFADAKİ RESİM DEĞİŞİKLİĞİ NASIL DÜZENLEME YAPABİLİRİZ. YARDIMCI OLACAK VARMI ACABA.