yedekleri birleştirmek

muhsar

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 tütkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-03-2029
Kod:
Sub yedekalformülsüz()
 Application.ScreenUpdating = False
    Dim syf As Worksheet
    Dim filePath As String
    For Each syf In ThisWorkbook.Worksheets
        syf.Cells.Copy
        syf.Cells.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks:=False, Transpose:=False
    Next
    Application.CutCopyMode = False
    Application.EnableEvents = False
    Application.DisplayAlerts = False
    filePath = CreateObject("WScript.Shell").SpecialFolders("Desktop") & Application.PathSeparator
    ThisWorkbook.SaveAs filePath & Format(Date, "dd-mm-yyyy") & ".xlsm", FileFormat:=52
    Application.EnableEvents = True
    Application.DisplayAlerts = True
     Application.ScreenUpdating = True
End Sub
iyi bayramlar;yukarıdaki kod ile çalışma kitabımın günlük yedeğini günün tarihi adı ile alıyorum. yapmak istediğimi konu hergün aldığım yedekler aynı klasör içerinde bulunuyor.bir kod ile bu yedeklerdeki seçeceğim çalışma sayfalarını tek bir çalışma kitabında birleştirmek istiyorum.örneğin klasördeki çalışma kitaplarında bulunan xxx isimli sayfaları alt alta birleştirmek istiyorum

muhsar

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2010 tütkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
21-03-2029
Kod:
Sub yedekalformülsüz()
Application.ScreenUpdating = False
    Dim syf As Worksheet
    Dim filePath As String
    For Each syf In ThisWorkbook.Worksheets
        syf.Cells.Copy
        syf.Cells.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks:=False, Transpose:=False
    Next
    Application.CutCopyMode = False
    filePath = CreateObject("WScript.Shell").SpecialFolders("Desktop") & Application.PathSeparator
    ThisWorkbook.SaveAs filePath & Format(Date, "dd-mm-yyyy") & ".xlsm", FileFormat:=52
     Application.ScreenUpdating = True
End Sub
iyi bayramlar;yukarıdaki kod ile çalışma kitabımın günlük yedeğini günün tarihi adı ile alıyorum. yapmak istediğimi konu hergün aldığım yedekler aynı klasör içerinde bulunuyor.bir kod ile bu yedeklerdeki seçeceğim çalışma sayfalarını tek bir çalışma kitabında birleştirmek istiyorum.örneğin klasördeki çalışma kitaplarında bulunan xxx isimli sayfaları alt alta birleştirmek istiyorum
Kod:
Sub yedekalpc()
Dim filePath As String
End Sub
yedek aldığım kod budur.ilk yazdığım kodu dikkate almayın lütfen