Adres ve Telefon Rehberi

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Merhaba..

Sayın 1Al2Ver konuyu açtığınız yerden buraya taşıdım.. ;)

Giriş şifresi: MM

Şifreyi menüden değiştirebileceğimiz gibi ilgili seçeneği işaretlediğimizde programın şifresiz açılmasınıda sağlayabiliyoruz...

Saygılar..
Sayın Taruz merhaba,

Nezaketiniz için teşekkür ederim, muhteşem çalışmanız için bir kez daha tebrik ederim,

Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
İş PC: Excel 2003 English
Ev PC: Excel 2003 Turkish
Laptop:Excel 2007 Turkish
Merhaba..

Çalışmanın Arayüzünde ve birkaç teknik detayda değişiklikler yaptım.. Son hali ektedir..

Şifre MM (seçeneklerden şifrenin açılışta sorulmamasını sağlayabilirsiniz..)

elinde olan arkadaşlarımdan bunu tekrar atmasını çok rica ediyorum

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Çalışma ilk mesajda eklidir..

Excel Vers. ve Dili
ttürkçe
sorunu eski mesajlardan çözdüm gerçekten güzel bir program

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Program üzerinden E-posta gönderebileceğiniz, Telefon Numarası Çevirebileceğiniz*, Çok Yönlü Kayıt Arama yapabileceğiniz aynı zamanda adres bilgilerini de saklayabileceğiniz, özellikle benim gibi yüzlerce kaydı olanlar için çok kullanışlı olacağını düşündüğüm bir çalışma…

Giriş “MM”…

Çalışmanın, konu içerisindeki taleplere göre düzenlenmiş son hali ektedir.. Diğer eklenmiş dosyaları dikkate almayınız!
Merhaba arkadaşlar bu sitede ve access te yeniyim.Öncelikle bu sitede paylaşım ve içerik için emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Bi sorum olacak yukarda alıntı yaptığım telefon defteri örneğinde olduğu gibi formumuzu sadece form olarak nasıl görüntülüyoruz yani office araç çubukları ve penceresi olmadan sitede arama yaptım ama bilgiye ulaşamadım...

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Arkadaşım tamam paylaşım güzel bişey bişey paylaşmak dha iyisini yapabilmektir ama anlamıyorum neden bu şifre olayı abartılıyor mesela ben şimdi bu programı indirdim tşk ediyorum bişeyler yapmışsınız zaman harcamışsınız ama ben kullanamıyorum ki çünkü daha girişte şifre diye bi bişey çıkıyor ve ben ne yaptysam açamadım lütfen yardımcı olurmusunuz

Excel Vers. ve Dili
office 2007 türkçe
Arkadaşım tamam paylaşım güzel bişey bişey paylaşmak dha iyisini yapabilmektir ama anlamıyorum neden bu şifre olayı abartılıyor mesela ben şimdi bu programı indirdim tşk ediyorum bişeyler yapmışsınız zaman harcamışsınız ama ben kullanamıyorum ki çünkü daha girişte şifre diye bi bişey çıkıyor ve ben ne yaptysam açamadım lütfen yardımcı olurmusunuz

Excel Vers. ve Dili
Excel Vers. ve Dili:
Excel 2003 - Türkçe
yazıcıdan çıktı ala bilirmiyiz

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın taruz ben daha cok yenıyım hocamız bana bı odev verdı telefon rehberı yapmak sızın yaptığınız cok guzel elınıze sağlık ama bana bunun dırek acılanı değilde bazı değişiklıkler yapabıleceğim tasarım gorunumu lazım lutfen bana yardımcı olur musunuz?

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
sayın taruz ben daha cok yenıyım hocamız bana bı odev verdı telefon rehberı yapmak sızın yaptığınız cok guzel elınıze sağlık ama bana bunun dırek acılanı değilde bazı değişiklıkler yapabıleceğim tasarım gorunumu lazım lutfen bana yardımcı olur musunuz?
Merhaba..

Dosyayı Shift tuşuna basılı tutup açarsanız çalışmanın içeriğini görüntüleyebilirsiniz..