Adres ve Telefon Rehberi

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31-12-2015
Paylaşım için Teşekkürler harika olmuş

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın taruz
ben sıze yıne bırsey sorucam siz c# bılıyormusunuz?
benım bı odevım daha var ama c#ıda cok ıyı bılmıyorum odevım su c#ta telefon rehberı yapmak bılıyorum cok sey ıstıyorum ama yapabılıcem bısey olsa ınanın sızı rahatsız etmem bana cok ama cok basıt bı c# ta yapılmıs telefon rehberı lazım yarcımcı olursanız cok sevınırım....

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Taslak halinde bir çalışmanız varsa takıldığınız tüm noktalarda yardımcı olurum.

sayın taruz
ben sıze yıne bırsey sorucam siz c# bılıyormusunuz?
benım bı odevım daha var ama c#ıda cok ıyı bılmıyorum odevım su c#ta telefon rehberı yapmak bılıyorum cok sey ıstıyorum ama yapabılıcem bısey olsa ınanın sızı rahatsız etmem bana cok ama cok basıt bı c# ta yapılmıs telefon rehberı lazım yarcımcı olursanız cok sevınırım....

Excel Vers. ve Dili
türkçe
cok basıt bır form kısmını olusturdum ama bilgısayarımsa sanırım vurus olduğu ıcın bı daha yaptığımı acamadım
3 tane form olusturmustum sadece kod kısmı lazım...
ama dedım gıbı yaptıklarımı kaydettım ama bı daha acamadım arkadaslarım vırus olduğunu soyledı tarama yaptırdım ama ıse yaramadı sanırım bana yardımcı olabılırsenız cokk sevınırım...

Excel Vers. ve Dili
xp türkçe
çok güzel program emeklerinize sağlık. ancak kapat butonunu programı kapatmıyor bide ona baksanız

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın taruz..
cok basıt bır form kısmını olusturdum ama bilgısayarımsa sanırım vurus olduğu ıcın bı daha yaptığımı acamadım
3 tane form olusturmustum sadece kod kısmı lazım...
ama dedım gıbı yaptıklarımı kaydettım ama bı daha acamadım arkadaslarım vırus olduğunu soyledı tarama yaptırdım ama ıse yaramadı sanırım bana yardımcı olabılırsenız cokk sevınırım...

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Dosyanızı ekleyin, inceleyelim.. Belki biz açarız..

Excel Vers. ve Dili
2003
Program üzerinden E-posta gönderebileceğiniz, Telefon Numarası Çevirebileceğiniz*, Çok Yönlü Kayıt Arama yapabileceğiniz aynı zamanda adres bilgilerini de saklayabileceğiniz, özellikle benim gibi yüzlerce kaydı olanlar için çok kullanışlı olacağını düşündüğüm bir çalışma…

Giriş “MM”…

Çalışmanın, konu içerisindeki taleplere göre düzenlenmiş son hali ektedir.. Diğer eklenmiş dosyaları dikkate almayınız!

nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz.

Teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Bunu anlatmak yapmaktan daha zor olur sanırım ;)
Dosyayı shift tuşuna basılı tutarak açıp içeriğini inceleyebilirsiniz.. Detaylar, Access konusunda biraz bilginiz varsa hazırlanışı hakkında ipucu verecektir..

Excel Vers. ve Dili
2007
MM YAZIP ENTER E basıyorum program çalışmıyor
nerede yanlış yapıyorum

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba sayın ferhat73..

Şifre sonrası düğmeler aktif oluyor. Sıkıntı olmaması lazım.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Çok güzel bir program ve harika bir kaynak olmuş, emeğiniz ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
excel
arkadaşr şifre istiyor bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

Excel Vers. ve Dili
türkçe
sayın taruz
artık odevımı teslım ettım hocayada bılmedığımı acıkladım sızın telefon rehberınden yararlandım ve bu sıtede bulduğum butun bılgıler ısıme yaradı hersey ıcın cok tesekkur ederım....

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
üstadım MM de yazsam hiçbirşey gelmiyor eğer resmi ekliye bilirsem resimde de göreceğiniz gibi şifreyi yazdıktan sonraki hali hiçbirşey gelmiyor sadece çıkış butonu o da iş yapmıyor :(

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
üstadım MM de yazsam hiçbirşey gelmiyor eğer resmi ekliye bilirsem resimde de göreceğiniz gibi şifreyi yazdıktan sonraki hali hiçbirşey gelmiyor sadece çıkış butonu o da iş yapmıyor :(
Merhaba sn. byensar..

Şifreyi yazdıktan sonra enter tuşuna basın, seçenekleri göreceksiniz..