Adres ve Telefon Rehberi

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Telefon Rehberi hakkında

Merhaba

Siztemden silindiği için sanırım Telefon rehberine ulaşılamıyor Elinde Olan Arkadaşlar varsa Bana e mail atabilirmi nurkaren@gmail.com
Teşekkür Ediyorum

Excel Vers. ve Dili
Windows 10 Pro 64 bit
Office 2016 Professionel Plus 64 bit
Çok güzel bir çalışma ama resim eklemiyor. Şu anda tek sorunu bu gibi.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Teşekkür ederim..

Ne türde bir hata aldınız? Tekrar denedim sorun yok görünüyor..

Şifre bölümüne MM yazıp enter lamama rağmen açamadım. Office 2007 de açmaya çalışıyorum. Belirtilen seçenekleri göremiyorum.

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba.. ;)

Şifre bölümüne MM yazıp enter lamama rağmen açamadım. Office 2007 de açmaya çalışıyorum. Belirtilen seçenekleri göremiyorum.
Bu çalışmayı hazırladığımda bazı komutlarda makro kullanmıştım.. 2003 sürümde hazırlanan makrolar 2007 de sıkıntı yaratıyor..

Çalışmadaki tüm makroları VBA komutlarına dönüştürdüm.. Şimdi, 2007 kullanan access severlerin inceleyebilmesi için de sorunsuz hale gelmiş oldu sanırım..

İlk mesajdaki dosya güncellenmiştir..

şifre istiyor nasıl giriş yapacağız
Giriş şifresi MM dir.. Şifreyi yazınız ve entere basınız.. Son tarafta menü düğmelerini göreceksiniz.. İsterseniz bu şifreyi menüleri kullanarak değiştirebilir ya da şifre ekranı olmadan direkt açtırabilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
yok
şifreyi giriyorum sağ altda menu geliyor orda kalıyor hiçbir işlem yapmıyor
giriş
şifre işlemleri
çıkış
tuşları işlem yapmıyor

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Merhaba..

Şifreyi yazdıktan sonra Enter tuşununa basınız..

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Dosya bozuk değil arkadaşlar.. İlk mesejdaki dosyayı indiriniz..

Şifre girdikten sonra açılılmıyor diyen arkadaşlar için de bir düğme ekledim.. Şifreyi girdikten sonra entere veya düğmeye basınız.. Bir çok sistemde ve office versiyonunda denedim.. Sıkıntı yok görünüyor..

İlk mesajdaki dosya güncellenmiştir.. Dosya linki aşağıdadır..

http://www.excel.web.tr/attachment.php?attachmentid=71742&d=1250435680

Excel Vers. ve Dili
Office Excel 2003 Türkçe
Program için teşekkürler. Şifre istiyor. Bunu nasıl geçebilirim.Accessi açınca anahtarın yanında şifre bölümü var. Oraya ne yazmak gerekiyor.
Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2007 türkçe
kullanıcı mesajlarından anladığım kadarıyla rehber 2007 sürümünde çalışmıyor . benimkinde de çalışmadı . son güncel sürümü indirdim . yine açmadı .

Excel Vers. ve Dili
Access 2019
Değerli arkadaşlar çalışmaması için bir neden yok.. 2007 sürümünde az önce açtım ve çalıştırdım.. Hata alıyorsanız ne türde bir hata veriyor.... Bildirirseniz yardımcı olayım..

Şifre konun ilk mesajında ve bir çok cevap kutusunda yazılı.. MM yazıp giriş yapabilirsiniz..

Excel Vers. ve Dili
excel2003
Ağ üzerinden paylaşıma açılabilirmi acaba bu rehber ? Emeğinize sağlık gerçekten harika bir çalışma

Excel Vers. ve Dili
exell versiyon
Hatayı aşağıya ekledim umarım çözümünüde siz bilenler eklersiniz

bu arada ben office 2003 kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• 21.9 KB Görüntüleme: 170
Excel Vers. ve Dili
Excel 2016 Türkçe
Ben bu dosyayı daha önce indirmiştim. Klasörlerimde rarlı halde orjinal haliyle duruyor. O zaman denediğime ve çalıştığıma eminim. Fakat şimdi aynı dosyayı tekrar indirdim. Ne şimdi indirdiğim çalışıyor, ne de daha önceden indirmiş olduğum çalışıyor. Sadece açılış ekranı görünüyor. şifre girdikten sonra başka hiç bir pencere açılmıyor.

Niye böyle olmuş olabilir ki?