Foruma Tekrar Merhaba!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Excel Vers. ve Dili
ofis 2003 tr
Ne diyelim sağlık olsun. inşallah birdaha böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Excel Vers. ve Dili
Excel2003
merhaba bendemi bir sorun var acaba ben halen daha dosya indiremiyorum...
sebebi ne olabilir

Excel Vers. ve Dili
microsoft excel 2003
Sayın ;sitemizin kurucusu Hüseyin Hocam öncelikle siteye yapılan saldırıyı kınıyorum.
siteyi gördüm ve çok beğendim ve üye oldum fakat;siteye yapılan saldırı ile ilgili gönderilen mesajları okuyorum fakat hiç bir gayret görmüyorum eski dosyaların elinde olanların hiç bir gayreti yok.şöyle bir fikir vermek isterim naçizane başlatılmış olan konulardan dosyaları indirilemeyenlerin en baş sayfasına yeni bir dosya eklenilse acaba olmazmı?!bir konuyu öğrenmeye çalışıyorum fakat örnek dosya olmadığı öğrenemiyorum. elinde olan bu dosyayı yayınlasa ve en sizde konuların olduğu bölümün başına yerleştirilemez mi siniz?
saygılarımla
mehmet can hatipoğlu

"Atiyi karanlık görerek azmi bırakmak

Alçak bir ölüm varsa eminim budur ancak"

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
Sayın ;sitemizin kurucusu Hüseyin Hocam öncelikle siteye yapılan saldırıyı kınıyorum.
siteyi gördüm ve çok beğendim ve üye oldum fakat;siteye yapılan saldırı ile ilgili gönderilen mesajları okuyorum fakat hiç bir gayret görmüyorum eski dosyaların elinde olanların hiç bir gayreti yok.şöyle bir fikir vermek isterim naçizane başlatılmış olan konulardan dosyaları indirilemeyenlerin en baş sayfasına yeni bir dosya eklenilse acaba olmazmı?!bir konuyu öğrenmeye çalışıyorum fakat örnek dosya olmadığı öğrenemiyorum. elinde olan bu dosyayı yayınlasa ve en sizde konuların olduğu bölümün başına yerleştirilemez mi siniz?
saygılarımla
mehmet can hatipoğlu

"Atiyi karanlık görerek azmi bırakmak

Alçak bir ölüm varsa eminim budur ancak"

syn canmert01,
kaynak niteliğindeki bir çok dosyayı "excel dersanesinde" bulabilirsiniz. bu alandaki dosyaların çoğu tekrar arkadaşlarımız tarafından kullanıma sınulmuştur.
silinen dosyaların büyük çoğunluğu soru-cevap dosyalarıdır. bu tür dosyaların birkısmı tekrar eklenmiştir ancak o dosyalara ulaşamazsanız bile benzer yüzlerce soru daha sonra çözülmüştür. 06.11.2008 tarihinden sonraki soru ve cevaplar birçok kişi için yeterli düzeydedir. keşke bütün dosyaları yerine koyabilseydik ama maalesef tamamını teminetmek mümkün değildir.

Excel Vers. ve Dili
Mc Office Excel 2003 Türkçe
Merhaba Arkadaşlar;
Öncelikle Hüseyin beye geçmiş ve hayırlı olsun demek istiyorum. Ben Foruma yeni üye oldum ve bana göre çok bilgilendirici bir forum olduğunu söylemek istiyorum. Ancak eski dosyaların arşivden kaldırıldığını öğrenince üzüldüm.Ben İnsan Kaynakları bölümünde çalışmıştım daha önce ancak bildiğiniz üzere İK bölümleri artık eskisi gibi elle (yada PC ile) bordro hazırlamıyorlar. Şimdi programlar var ve tek tuşla hepsi hallediliyor. Hüseyin bey den ricam bana Excel de Bordro (ancak herşeyi ile birlikte) programı lazım.Ancak en son güncellenmiş hali ile olursa daha iyi olur. İlginize ve yardımlarınıza şimdiden çok teşekkür ederim. Aşağıda devamlı kullandığım mail adresim var oraya da gönderilebilir. Çok teşekkür ederim.

H

hba50

Misafir
Dosya indirmede bazı zorluklar yaşanıyor. Neden kaynaklandığına bir anlam veremedim. Üyelerden gelen çalışmaları daha kolay indirebilmek için ne gibi bir çalışma yapıyırsunuz. Hayırlı çalışmalar dilerim.

ens

Excel Vers. ve Dili
2010 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
31.10.2018
Tüm Emeği geçen Arkadaşlara Geçmiş olsun Dileklerimi sunuyorum

Excel Vers. ve Dili
2003 Tr&
2007 Tr
Merhaba Arkadaşlar
Öncelikle Hüseyin beye geçmiş ve hayırlı olsun demek istiyorum
Foruma yeni üye oldum .
Sevgi ve Bilgi paylaştıkça artar diyorum .
İyi forumlar

Excel Vers. ve Dili
excel 2003 türkçe
Sitenin hayata geçişinde emeği geçen arkadaşlara Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
türkçe
merhaba dosya indiremiyorum diye mesaj göndermeyin diye ricada bulunmuşsunuz ama gerçekten indiremiyorum yani kimden öğrenebilirim sizin dışınızda birkaç arkadaşımada denettim ama onlarda başaralı olamadılar benimde sizden ricam dosyayı nasıl indirip görebileceğim çümkü bu dosyayı görmem lazım gerekli ama ulaşamıyorum acele cevap yazarsanız sevinirim.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
merhaba dosya indiremiyorum diye mesaj göndermeyin diye ricada bulunmuşsunuz ama gerçekten indiremiyorum yani kimden öğrenebilirim sizin dışınızda birkaç arkadaşımada denettim ama onlarda başaralı olamadılar benimde sizden ricam dosyayı nasıl indirip görebileceğim çümkü bu dosyayı görmem lazım gerekli ama ulaşamıyorum acele cevap yazarsanız sevinirim.
Bazen bu forumu açmakla kendime kötülük mü yaptım diye düşünüyorum.

Arkadaşım,
o mesajı görmüşsünüz. Devamında da dosyaların silindiği yazıyor hatta altında bir de daha geniş açıklama olan bir link var.
Daha ne açıklaması istiyorsunuz.

Sizin adınıza dosya indirmeyi deneyen arkadaşlarınız da uyarmadılar mı;
"Bize neyi denetiyorsun, adamlar durmu açık ve net olarak açıklamışlar." demediler mi?

Excel Vers. ve Dili
2007
valla olmuş arkadaşlar
excel ile ilgili tabiki her soruma bir cevap bulduğumu söyleyemem ama böyle bir kaynağın varlığını bilmek bile oldukça rahatlatıcı
teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2007
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...