Excel üstadları ne iş yapıyor?

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Bende bir kamu kurumunda memur olarak çalışmaktaydım, yeni emekliye ayrıldım. 20 yılı aşkın excel ile meşgulum. Evvelinde insanda öğrenme merakı olacak, yeni fikirler peşinde olacak, en iyinin peşinde olacak, ancak bu şekilde ilerleme olur ve kendini geliştirebilir. Sorulan sorunun cevabını almak ta bir mutluluk, soruya(lara) cevap vermek te bir mutluluktur. Güzel vakitlerimiz oldu bu sitede. Excel hayatı kolaylaştırır, excel, proje ile kendini geliştirmek isteyenler için güzel imkanlar sunuyor. Ben kendi fikrimi söylüyorum : Bu sitenin bu kadar uzun süre devam etmesinin bir sebebi de, sorulara cevap veren arkadaşların kendilerini nimetten saymamalarıdır, kibir yok, öyle diyelim. Bu arada Hüseyin abenin duruşu takdire şayandır, evvelde çıkan bazı tartışmaları soğukkanlılıkla ve güzel üslupla çözüme kavuşturmasıdır.

istanbulcahan

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 (Türkçe)
Tüm excel forum yöneticilerine çok teşekkürler. Hepsinden çok fayda gördüm, bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyorum.

modoste

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft OFFİCE Ev ve İş 2019 TR
günümüzde de geçerli olan en etkili öğrenme yöntemi BİLENDEN ÖĞRENME dir. ben tüm hocalarıma çok saygı duyuyorum. iş hayatımda çok pratik kazanıp özel hayatıma da zaman kazandırabildim onlardan öğrendiklerimle. kurgu matematiksel analiz düşünme yöntemlerinde farklı bakış açılarıyla alternatif çözümlerle bizleri de farklı düşünmeye ittiler geliştirdiler. hepsinden ALLAH RAZI OLSUN

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Tüm forum üye ve yöneticilerine merhaba

Öncelikle değerli üyelerimize ve yıllardır foruma emek veren değerli yönetici dostlarıma selam ve saygılarımı iletiyorum.

Uzun zamandan beri forumdan ayrı kalmanın verdiği özlemle duygularımı ifade etmeme vesile olacak bu konuyu açan Sn balanar’a çok teşekkür ederim.

Forumda aktif olarak uzun zamandır bulunmadığım için beni tanımayan bir çok üyemize ve beni iyi tanıyan eski üyelerimize de hatırlatma adına kendimden bahsetmek istiyorum.

1967 doğumluyum. Bu mesajı yazdığım yıl itibariyle 54 yaşındayım. Makine Mühendisiyim. Yaklaşık 30 yıldır esnek ambalaj sektörü ağırlıklı olma üzere çok sayıda fabrikada üretim, bakım ve fabrika müdürlüğü görevlerinde bulundum. 2000 yılında Çorlu’da bir firmayla anlaşınca bu ilçeye yerleştim. Halen bu ilçede ikamet ediyorum. İş hayatımın bir özeti https://www.linkedin.com/ sitesinde mevcuttur.

İş hayatım boyunca Excel’i yoğun olarak kullandım. 1995 yılında Windows 3.1 işletim sistemi ve Excel 5.0 ile başlayan çalışmalarım halen yoğun bir tempoyla devam etmektedir. Çalıştığım her fabrikada Excel ile raporlama, veri analiz, üretim ve bakım takip, kalite kontrol, stok takip gibi bir çok konuda hazırladığım programlar ve kurduğum sistemler halen kullanılmaya devam etmektedir.

2004 yılında www.excel.web.tr ile tanıştım. Excel ‘e olan ilgim o yıldan sonra artarak devam etti. Normal bir üye olarak katıldığım forumda yıllar içerisinde ilerleyerek en üst yönetici konumuna kadar yükselme imkânım oldu. Çok şey öğrendiğim bu sitede başlangıç yıllarımda bana yoğun destek olan sitenin kurucusu Hüseyin bey, Haluk üstadım, ALPEN ve diğer arkadaşlarıma tekrar teşekkür etmek istiyorum.

2018 yılında emekli olmama rağmen çalışmaya devam ettim. Ancak 30 yıllık çalışmanın ardından son çalıştığım fabrikadan 2021 Eylül ayında ayrılarak gerçekten emekli olmaya karar verdim. Bu kararın ardından hepinizin yakından tanıdığı forumumuzun kurucusu Hüseyin bey ile uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz endüstriyel tecrübelerimizi birleştirerek kurumsal firmalara yada kişilere hizmet vermek amacıyla “Excel Danışmanlık ve Eğitim” üzerine çalışacak bir şirket kurma kararına vardık ve çalışmalara başladık. Bu kararımızı da ilk kez sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Son düzenleme:

Orion1

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Win7 Home Basic TR 64 Bit

Ofis-2010-TR 32 Bit
Levent bey;
Emekliliğiniz ve kurmakta olduğunuz şirket için hayırlı olmasını dilerim.

YUSUF44

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
İş : Ofis 365 - Türkçe
Ev: Ofis 365 - Türkçe
Tüm forum üye ve yöneticilerine merhaba
Öncelikle değerli üyelerimize ve yıllardır foruma emek veren değerli yönetici dostlarıma selam ve saygılarımı iletiyorum.
Uzun zamandan beri forumdan ayrı kalmanın verdiği özlemle duygularımı ifade etmeme vesile olacak bu konuyu açan Sn balanar’a çok teşekkür ederim.
Forumda aktif olarak uzun zamandır bulunmadığım için beni tanımayan bir çok üyemize ve beni iyi tanıyan eski üyelerimize de hatırlatma adına kendimden bahsetmek istiyorum.
1967 doğumluyum. Bu mesajı yazdığım yıl itibariyle 54 yaşındayım. Makine Mühendisiyim. Yaklaşık 30 yıldır esnek ambalaj sektörü ağırlıklı olma üzere çok sayıda fabrikada üretim, bakım ve fabrika müdürlüğü görevlerinde bulundum. 2000 yılında Çorlu’da bir firmayla anlaşınca bu ilçeye yerleştim. Halen bu ilçede ikamet ediyorum. İş hayatımın bir özeti https://www.linkedin.com/ sitesinde mevcuttur.
İş hayatım boyunca Excel’i yoğun olarak kullandım. 1995 yılında Windows 3.1 işletim sistemi ve Excel 5.0 ile başlayan çalışmalarım halen yoğun bir tempoyla devam etmektedir. Çalıştığım her fabrikada Excel ile raporlama, veri analiz, üretim ve bakım takip, kalite kontrol, stok takip gibi bir çok konuda hazırladığım programlar ve kurduğum sistemler halen kullanılmaya devam etmektedir.
2004 yılında www.excel.web.tr ile tanıştım. Excel ‘e olan ilgim o yıldan sonra artarak devam etti. Normal bir üye olarak katıldığım forumda yıllar içerisinde ilerleyerek en üst yönetici konumuna kadar yükselme imkânım oldu. Çok şey öğrendiğim bu sitede başlangıç yıllarımda bana yoğun destek olan sitenin kurucusu Hüseyin bey, Haluk üstadım, ALPEN ve diğer arkadaşlarıma tekrar teşekkür etmek istiyorum.
2018 yılında emekli olmama rağmen çalışmaya devam ettim. Ancak 30 yıllık çalışmanın ardından son çalıştığım fabrikadan 2021 Eylül ayında ayrılarak gerçekten emekli olmaya karar verdim. Bu kararın ardından hepinizin yakından tanıdığı forumumuzun kurucusu Hüseyin bey ile uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz endüstriyel tecrübelerimizi birleştirerek kurumsal firmalara yada kişilere hizmet vermek amacıyla “Excel Danışmanlık ve Eğitim” üzerine çalışacak bir şirket kurma kararına vardık ve çalışmalara başladık. Bu kararımızı da ilk kez sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.
Yeni düşüncenizi en iyi şekilde hayata geçireceğinizden şüphemiz yok. Başarılar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NADİR YILDIZ

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe
Hayırlı uğurlu olsun üstad.
yolunuz ve aklınız her daim açık olsun.
başarılarınızın devamını dilerim.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Hoşgeldiniz Levent Bey,

Özlettiniz kendinizi...

Yeni projeniz hayırlı-uğurlu olur inşallah. Yolunuz her daim açık olsun.

Bizlerin elinden gelecek bir durum olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
Sayın Levent bey,

Bu girişiminizin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

.

Son düzenleme:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Hoşgeldiniz Levent Bey,

Özlettiniz kendinizi...

Yeni projeniz hayırlı-uğurlu olur inşallah. Yolunuz her daim açık olsun.

Bizlerin elinden gelecek bir durum olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
Merhaba Korhan bey

Hoşbulduk. Umarım bundan sonra birlikte iş birliği yapmaya devam edeceğiz. Desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
@Levent Menteşoğlu ;

Dostum, yıllar sonra seni burada yeniden görmek güzel oldu.....

Emekliliğin ve yeni projelerin hayırlı, uğurlu olsun.

.

Mahir64

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Excel 2013-Türkçe
Excel 2016-Türkçe
Sayın @Levent Menteşoğlu uzun zaman sonra yeniden görmek çok güzel.

Emekliliğiniz ve yeni projeniz hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Ömer

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr
Ofis 2016 Tr
Merhaba Levent Bey,

Sizi gördüğüme sevindim.

Projeniz hayırlı, uğurlu olsun. Umarım hedeflediğiniz başarıya en kısa sürede ulaşırsınız.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Merhaba Levent Bey,

Sizi gördüğüme sevindim.

Projeniz hayırlı, uğurlu olsun. Umarım hedeflediğiniz başarıya en kısa sürede ulaşırsınız.
Merhaba Ömer bey

Çok teşekkür ederim. Bende sizleri tekrar gördüğüme çok sevindim.